| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Λειτουργία | ράβοντας μηχανή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Προέλευση | ΕΠΑΡΧΙΑ HEBEI |
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Μηχανή καρφιών, ζαρωμένη ράβοντας μηχανή κιβωτίων/τιμές μηχανών συσκευασίας χαρτοκιβωτίων |
| Packaging Details | Wooden case packaging(optional) or well packed plastic film packaing |
|---|---|
| Delivery Time | 30-60days |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 5 sets/month |
| Place of Origin | Hebei province,China |
| Ανώτατη ταχύτητα | 200m/Min |
|---|---|
| Ανώτατο μέγεθος ραψίματος | 600*900mm |
| Πάχος εγγράφου | 0,1-2mm |
| Βάρος | 2500 κλ |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz |
| Συντήρηση ραψίματος | Εύκολη συντήρηση |
|---|---|
| Ακρίβεια ραψίματος | Υψηλή ακρίβεια |
| Θόρυβος ραψίματος | χαμηλού θορύβου |
| Πλάτος ραψίματος | Διευθετήσιμος |
| Ικανότητα ραψίματος | Υψηλή ικανότητα |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Λειτουργία | ράβοντας μηχανή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| προέλευση | Επαρχία Hebei |
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Μηχανή καρφιών, ζαρωμένη ράβοντας μηχανή κιβωτίων/τιμές μηχανών συσκευασίας χαρτοκιβωτίων |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Λειτουργία | ράβοντας μηχανή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Προέλευση | Επαρχία Hebei |
| Όρος | Νέος |
| Τύπος | Μηχανή καρφιών, ζαρωμένη ράβοντας μηχανή κιβωτίων/τιμές μηχανών συσκευασίας χαρτοκιβωτίων |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Λειτουργία | ράβοντας μηχανή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Προέλευση | Επαρχία Hebei |
| Όρος | ΝΕΟΣ |
| Τύπος | Μηχανή καρφιών, ζαρωμένη ράβοντας μηχανή κιβωτίων/τιμές μηχανών συσκευασίας χαρτοκιβωτίων |
| Ονομασία | Κυματοειδές κουλοχέρη |
|---|---|
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλου | 400mm X 600mm |
| Μέγιστη μηχανική ταχύτητα | 140 τεμάχια/min |
| Σύστημα ελέγχου | Ηλεκτρικό |
| Σχήμα | 2000~3000 |
| Τρόπος σίτισης | Ημιαυτόματη τροφοδότηση |
|---|---|
| Χρήση | Κυματοειδές κουτί που ανοίγει και τσακίζει |
| Κόψτε το βάθος της κάπας | 500 χλστ |
| Ελάχιστο μέγεθος σανίδας σίτισης | 350x600mm |
| Οικονομική Ταχύτητα | 60 PC/λ. |
| Τρόπος σίτισης | Ημιαυτόματη τροφοδότηση |
|---|---|
| Οικονομική Ταχύτητα | 60 PC/λ. |
| Ελάχιστο μέγεθος σανίδας σίτισης | 350x600mm |
| Κόψτε το βάθος της κάπας | 500 χλστ |
| Τροφοδοτικό | 380V, 50Hz, 3φασικό |