| Εξουσιοδότηση | 3 έτος |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Αυτόματος βαθμός | Πλήρως αυτόματος |
| Μέγεθος | 900mm |
| ταχύτητα | 300 τμχ/λεπτό |
| Εξουσιοδότηση | 3 έτος |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Αυτόματος βαθμός | Πλήρως αυτόματος |
| Μέγεθος | 900mm |
| ταχύτητα | 250pcs/min |
| Εξουσιοδότηση | 3 έτος |
|---|---|
| Όρος | ΝΕΟΣ |
| Αυτόματος βαθμός | Πλήρως αυτόματος |
| Μέγεθος | 1400mm |
| Ταχύτητα | 250pcs/min |
| Slotter | αυτοματοποιημένος |
|---|---|
| Ακριβότητα εκτύπωσης | ± 0,5mm |
| Τοποθεσία εργοστασίου | Δεξιόστροφος |
| Εκπαίδευση | Εκπαίδευση 20 ημερών, εκπαίδευση με βίντεο |
| άλλο όνομα | Κεφαλοποιός |
| Slotter | αυτοματοποιημένος |
|---|---|
| Ακριβότητα εκτύπωσης | ± 0,5mm |
| Τοποθεσία εργοστασίου | Δεξιόστροφος |
| Εκπαίδευση | Εκπαίδευση 20 ημερών, εκπαίδευση με βίντεο |
| άλλο όνομα | Κεφαλοποιός |
| Slotter | αυτοματοποιημένος |
|---|---|
| Ακριβότητα εκτύπωσης | ±0.5mm |
| Τοποθεσία εργοστασίου | Χεμπέι |
| Εκπαίδευση | Εκπαίδευση 20 ημερών, εκπαίδευση με βίντεο |
| Άλλο όνομα | Κεφαλοποιός |
| Βάρος της μηχανής | 10000 χιλιοστά |
|---|---|
| Τοποθεσία εργοστασίου | Χεμπέι |
| Slotter | αυτοματοποιημένος |
| Ετικέτα αγκάθι | Η κατάθλιψη ή ο Μαξ Ντούρα |
| Ακριβότητα εκτύπωσης | ±0.5mm |
| Ακριβότητα εκτύπωσης | ±0.5mm |
|---|---|
| Άλλο όνομα | Κεφαλοποιός |
| Εργασίες | Από κυματισμένο χαρτόνι σε χαρτόνι |
| Δάχος τοίχου | 5070mm |
| Ετικέτα αγκάθι | Η κατάθλιψη ή ο Μαξ Ντούρα |
| Άλλο όνομα | Κεφαλοποιός |
|---|---|
| Εκπαίδευση | Εκπαίδευση 15 ημερών, εκπαίδευση με βίντεο |
| Βάρος της μηχανής | 10000 χιλιοστά |
| Δάχος τοίχου | 5070mm |
| Εργασίες | Από κυματισμένο χαρτόνι σε χαρτόνι |
| Ακριβότητα εκτύπωσης | ±0.5mm |
|---|---|
| Slotter | αυτοματοποιημένος |
| Βάρος της μηχανής | 10000 χιλιοστά |
| Τοποθεσία εργοστασίου | Χεμπέι |
| Εκπαίδευση | Εκπαίδευση 15 ημερών, εκπαίδευση με βίντεο |