| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
|---|---|
| Τρόπος σίτισης | Ημιαυτόματη τροφοδότηση |
| Λέξεις-κλειδιά | Μηχανή περιστροφής |
| Ακρίβεια αυλάκωσης | ±0,1 mm |
| Τροφοδοτικό | 380V, 50Hz, 3φασικό |
| Τρόπος σίτισης | Ημιαυτόματη τροφοδότηση |
|---|---|
| Οικονομική Ταχύτητα | 60 PC/λ. |
| Ελάχιστο μέγεθος σανίδας σίτισης | 350x600mm |
| Κόψτε το βάθος της κάπας | 500 χλστ |
| Τροφοδοτικό | 380V, 50Hz, 3φασικό |
| Ονομασία προϊόντος | Ψηφιακή αυλάκωση κυματοειδές περιστροφικό μηχάνημα κουλοχέρη |
|---|---|
| Κατηγορία | Κυματοειδές κουλοχέρη |
| πάχος χαρτονιού | 2~10mm |
| βάρος χαρτονιού | ≤1200 g/m² |
| Μέγιστο μέγεθος τροφοδοσίας χαρτιού | 2500mm πλάτος x άπειρο μήκος |
| Λέξεις κλειδιά | περιστροφική μηχανή slotter |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Όρος | Νέος |
| Ταχύτητα | 0-70pcs/min |
| Σίτιση | σίτιση αλυσίδων |
| Κλειδιά | Μηχανή περιστροφής |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ταχύτητα | 0-70pcs/min |
| Τροφή | Τροφή σε αλυσίδα |
| Ονομασία προϊόντος | 1600 Model Automatic Partition Board |
|---|---|
| Κατηγορία | Ζαρωμένη περιστροφική μηχανή Slotter |
| Ανώτατο μέγεθος σίτισης | 1500Χ400χιλ |
| Ελάχιστο μέγεθος σίτισης | 100x80mm |
| Ελάχιστο διάστημα αυλακώσεων | 45 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Αυτόματη μηχανή εισαγωγής χωρισμάτων με κυματοειδές περιστροφικό μηχάνημα αυλάκωσης |
|---|---|
| Κατηγορία | Partition Assembler |
| Εισαγωγή | Διπλή θέση |
| Φύλλα Σύνθεση | Συζήτηση |
| Πνευματικό σύστημα | Ο πελάτης προετοιμάζει την αντλία αέρα |
| Τύπος μηχανής | Rotary Slotter |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Χρήση | Κυματοειδές κουτί που ανοίγει και τσακίζει |
| Τρόπος σίτισης | Ημιαυτόματη τροφοδότηση |
| Οικονομική Ταχύτητα | 60 PC/λ. |
| Λέξεις κλειδιά | περιστροφική μηχανή slotter |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Όρος | Νέος |
| ταχύτητα | 0-70pcs/min |
| Σίτιση | σίτιση αλυσίδων |
| Ονομασία | Κυματοειδές κουλοχέρη |
|---|---|
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλου | 400mm X 600mm |
| Μέγιστη μηχανική ταχύτητα | 140 τεμάχια/min |
| Σύστημα ελέγχου | Ηλεκτρικό |
| Σχήμα | 2000~3000 |