| Τύπος | Αυτόματος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | πολύ |
| Βάρος | Βαρύς |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Υψηλή ακρίβεια |
| Ικανότητα | Υψηλός |
| Βάρος | Βαρύς |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Υψηλή ακρίβεια |
| Ταχύτητα | Υψηλός |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος | Αυτόματος |
| Ταχύτητα | Υψηλός |
|---|---|
| Τύπος | Αυτόματος |
| ασφάλεια | Υψηλός |
| Δύναμη | Ηλεκτρικός |
| Έλεγχος | Αυτοματοποιημένος |
| Υλικό | Μέταλλο |
|---|---|
| Βάρος | Βαρύς |
| Όνομα | Δίπλωμα και να κολλήσει της μηχανής |
| Λειτουργία | Αυτόματος |
| Μέγεθος | Μέσο |
| Name | Folding And Gluing Machine |
|---|---|
| Capacity | High |
| Speed | High |
| Control | Computerized |
| Material | Metal |
| Features | High Precision |
|---|---|
| Control | Computerized |
| Power | Electric |
| Name | Folding And Gluing Machine |
| Size | Medium |
| Τύπος | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα |
| Ονομασία | Δίπλωμα και να κολλήσει της μηχανής |
| Ταχύτητα | Υψηλή |
| εγγύηση | Πολύ |
| μέγιστη ταχύτητα | 200m/Min |
|---|---|
| Διάσταση | 6000*1600*1700mm |
| Ονομασία προϊόντος | Αυτόματος φάκελλος Gluer Stitcher |
| πάχος ραψίματος | 0,1-2mm |
| Ανώτατο μέγεθος σίτισης | 600*900mm |
| Λέξεις κλειδιά | ζαρωμένο φύλλο που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| ταχύτητα | 60-100μ/λεπτό |
| Όρος | ΝΕΟΣ |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, εγκατάσταση τομέων, που αναθέτει και πο |
| Εξουσιοδότηση | Ένα έτος |
| Θόρυβος ραψίματος | χαμηλού θορύβου |
|---|---|
| Ακρίβεια ραψίματος | Υψηλή ακρίβεια |
| Όνομα προϊόντων | ράβοντας μηχανή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Μήκος ραψίματος | Διευθετήσιμος |
| Ποιότητα ραψίματος | Υψηλός - ποιότητα |