| Εξουσιοδότηση | 3 έτος |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Αυτόματος βαθμός | Πλήρως αυτόματος |
| Μέγεθος | 1400mm |
| ταχύτητα | 250pcs/min |
| Λειτουργία | Ζαρωμένη εκτύπωση χαρτοκιβωτίων που αυλακώνει τον τεμαχισμό |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 200pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Δάχος τοίχου | 5070mm |
|---|---|
| Slotter | αυτοματοποιημένος |
| Λιμένας φόρτωσης | Τιαντζίν |
| Ακριβότητα εκτύπωσης | ±0.5mm |
| Ετικέτα κυλίνδρων Anilox | Χαϊλί |