| Ασφαλιστικά ανταλλακτικά | 4 |
|---|---|
| χαλύβδινη πλάκα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Λειτουργία | Μονή κοπή, Καθυστέρηση, Συνεχής, Καταμέτρηση |
| Μέγιστο αποτελεσματικό μέγεθος | 1200 Χ 830 χλστ |
| Συνολικό μέγεθος | 1900 × 2000 × 1700 mm |
| Ονομα | Ζαρωμένος μελάνι χαρτοκιβωτίων Flexo εκτύπωσης μηχανών κόπτης κύβων Slotter που προσαρμόζεται περιστ |
|---|---|
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 200pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 200pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Ανώτατο μέγεθος σίτισης | 1650*2600 χιλ. |
| Χρώμα | 1-6 χρώμα προαιρετικό |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 60pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Αυτόματη βαθμολογία | Ημι-αυτοκίνητο |
| Όνομα προϊόντων | Χαρτονένιος κόπτης 1600mm φύλλων υπολογιστών γραμμών παραγωγής ζαρωμένου χαρτονιού |
|---|---|
| Κατηγορία | Γραμμή παραγωγής ζαρωμένου χαρτονιού |
| Ταχύτητα σχεδίου | 60pcs/min |
| Αποτελεσματικό πλάτος | 1600mm |
| Μήκος κοπής | 3800mm |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 200pcs/min |
| Τμήματα πυρήνων | Κιβώτιο ταχυτήτων, εργαλείο, ρουλεμάν, μηχανή, PLC |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Αυτόματος βαθμός | Πλήρης αυτόματος |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 200pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Τάση | 380V50HZ |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Τάση | 380V50HZ |
| Τύπος | ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Απόσταση ραψίματος | 30-120 χιλιοστά |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα καρφών | 250 καρφιά/min |
| Οδηγός τύπου | ηλεκτρικός, πνευματικός |
| Μέγεθος μηχανής | 2100x600x1850mm |
| Μέθοδος ραψίματος | Μανούλ Ύφασμα |
| Χρώμα μηχανής | Λευκό, γκρι, προσαρμόσιμο. |
|---|---|
| Λειτουργία | Να ζαρώσει και τεμαχισμός |
| Μηχανογραφημένος | Ναί |
| Χρώμα | Λευκό, γκρίζο |
| Τρόπος σίτισης | Αυτόματη τροφοδοσία |