| Ανώτατο πλάτος φύλλων | 2500mm |
|---|---|
| Βάρος | 1200 κιλά |
| Ποσότητα γωνιακής κονσέρβας | 1 σετ |
| Κινητήρια δύναμη | 2.2kW |
| Μέγεθος κοπής γωνίας | 0-60x350 |
| Τρόπος σίτισης | Ημιαυτόματη τροφοδότηση |
|---|---|
| Χρήση | Κυματοειδές κουτί που ανοίγει και τσακίζει |
| Κόψτε το βάθος της κάπας | 500 χλστ |
| Ελάχιστο μέγεθος σανίδας σίτισης | 350x600mm |
| Οικονομική Ταχύτητα | 60 PC/λ. |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή κατασκευής αυτοματοποιημένων διαχωριστικών πλακών |
|---|---|
| Σχήμα | 1200/1600 |
| Μίνι διάστημα διαστολής | 45MM |
| ταχύτητα λειτουργίας | 120χρονο/min |
| Μαχαίρια με τρύπες | Μαχαίρια 9 ομάδων |
| Μαξ. Αυξητική ταχύτητα. | 150m/min |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου | 2000/2500/3000mm |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλων | 400mm X 600mm |
| Μέγιστο που αυλακώνει το βάθος | 350/530 χιλιοστά |
| Ονομασία | Κυματοειδές κουλοχέρη |
| Max. Mechanical Speed | 150m/min |
|---|---|
| Name | Corrugated Slotter Machine |
| Max. Slotting Depth | 350/530mm |
| Min. Sheet Size | 400mm X 600mm |
| Max. Sheet Size | 2000/2500/3000mm |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
|---|---|
| Τρόπος σίτισης | Ημιαυτόματη τροφοδότηση |
| Λέξεις-κλειδιά | Μηχανή περιστροφής |
| Ακρίβεια αυλάκωσης | ±0,1 mm |
| Τροφοδοτικό | 380V, 50Hz, 3φασικό |
| Σχήμα | 2000/2500/3000 |
|---|---|
| Ονομασία | Κυματοειδές κουλοχέρη |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλου | 400mm X 600mm |
| Σύστημα ελέγχου | Ηλεκτρικό |
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου | 2000/2500/3000mm |
| Σύστημα ελέγχου | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Σχήμα | 2000/2500/3000 |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλου | 400 × 600 χιλιοστά |
| Μέγιστη μηχανική ταχύτητα | 120-150pcs/min |
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου | 2000/2500/3000mm |
| Σύστημα ελέγχου | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Ονομασία | Κυματοειδές κουλοχέρη |
| Μέγιστη μηχανική ταχύτητα | 150m/min |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλου | 400mm X 600mm |
| Σχήμα | 2000/2500/3000 |
| Μέγιστο που αυλακώνει το βάθος | 350/530 χιλιοστά |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | Ηλεκτρικό |
| Σχήμα | 2000 |
| Μαξ. Αυξητική ταχύτητα. | 120m/min |
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου | 2000 χιλιοστά |