| Μέγιστο. Μηχανική ταχύτητα | 80 PC/λ. |
|---|---|
| Μέγιστο. Βάθος σχισμής | 350*600 χιλιοστά |
| Μέγιστο. μέγεθος φύλλου | 1400*2400 χιλιοστά |
| Σύστημα Ελέγχου | Ηλεκτρικός |
| Μοντέλο | 1424 |
| Μέγιστο. Μηχανική ταχύτητα | 80 PC/λ. |
|---|---|
| Μέγιστο. Βάθος σχισμής | 350*600 χιλιοστά |
| Μέγιστο. μέγεθος φύλλου | 1400*2400 χιλιοστά |
| Σύστημα Ελέγχου | Ηλεκτρικός |
| Μοντέλο | 1424 |
| Μέγιστη ταχύτητα | 40 τεμάχια/min |
|---|---|
| Ποσότητα μαχαιριού | 3 σετ |
| Μέγεθος κοπής γωνίας | 0-60x350 |
| Δυναμικό | 380V |
| Διάσταση | 3.2x1.3x1.6m |
| Ονομασία | Κυματοειδές χαρτοκιβώτιο Flexo Εκτυπωτική μηχανή |
|---|---|
| Πάχος πλάκας εκτύπωσης | 7,2 χλστ |
| Δυναμική ισορροπία κυλίνδρου εκτύπωσης | G6.3 |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 100-300m/min |
| Διάμετρος κυλίνδρων πιάτων εκτύπωσης | Φ300-Φ530mm |
| Χρώμα εκτύπωσης | 1-6 χρώματα |
|---|---|
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0.1mm |
| Πλάτος εκτύπωσης | 9001600mm |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 100-300m/min |
| Μήκος κυλίνδρων εκτύπωσης | 20003100mm |
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0.1mm |
|---|---|
| Σκληρότητα κυλίνδρων εκτύπωσης | HRC50-55 |
| Όνομα | Κυματοειδές χαρτοκιβώτιο Flexo Εκτυπωτική μηχανή |
| Ακρίβεια ισορροπίας κυλίνδρων εκτύπωσης | ≤0.75mm |
| Πλάτος εκτύπωσης | 9001600mm |
| Σύστημα ελέγχου | ηλεκτρικό |
|---|---|
| Σχήμα | 2000/2500/3000 |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλου | 400 × 600 χιλιοστά |
| Μέγιστη μηχανική ταχύτητα | 120-150pcs/min |
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου | 2000/2500/3000mm |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
|---|---|
| Σχήμα | 2000/2500/3000 |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλου | 400 × 600 χιλιοστά |
| Μέγιστη μηχανική ταχύτητα | 120-150pcs/min |
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου | 2000/2500/3000mm |
| Διάμετρος κυλίνδρων πιάτων εκτύπωσης | Φ300-Φ530mm |
|---|---|
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 100-300m/min |
| Όνομα | Κυματοειδές χαρτοκιβώτιο Flexo Εκτυπωτική μηχανή |
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων εκτύπωσης | Επιχρωμίωση |
| Σκληρότητα κυλίνδρων εκτύπωσης | HRC50-55 |
| Διάμετρος κυλίνδρων πιάτων εκτύπωσης | Φ100-Φ400mm |
|---|---|
| Όνομα | Κυματοειδές χαρτοκιβώτιο Flexo Εκτυπωτική μηχανή |
| Δυναμική ισορροπία κυλίνδρων εκτύπωσης | G6.3 |
| Μήκος εκτύπωσης | Απεριόριστος |
| Χρώμα εκτύπωσης | 6 χρώματα |