| Λέξεις κλειδιά | ζαρωμένο φύλλο που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| ταχύτητα | 60-250m/min |
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, εγκατάσταση τομέων, που αναθέτει και πο |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
| Μέγιστο πάχος τροφοδοσίας | 15 χιλιοστά |
|---|---|
| Μέγεθος μηχανής | 12000mm*2500mm*2600mm |
| Μέγιστη. Μήκος πλαστικοποίησης | Απεριόριστο |
| Μέγιστο μέγεθος σίτισης | 1320mm |
| Μέγιστο πλάτος στρώσης | 1200 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Κατασκευή κυματοειδών κουτιών από χαρτόνια |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 440V 60Hz |
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 250m/min |
| Μίν. μέγεθος κοπής | 140 χλστ |
| Παραγγελία ποσότητας αποθήκευσης | 9999 |
| πάχος τοίχου | 5070mm |
|---|---|
| Εργασίες | Από κυματισμένο χαρτόνι σε χαρτόνι |
| Ακριβότητα εκτύπωσης | ±0.5mm |
| Εκπαίδευση | Εκπαίδευση 15 ημερών, εκπαίδευση με βίντεο |
| Τοποθεσία εργοστασίου | Χεμπέι |
| Όνομα προϊόντων | Να ανυψώσει ηλεκτρικά Slitter λεπίδων ελέγχου λεπτά τη μηχανή σκόρερ για τη γραμμή παραγωγής |
|---|---|
| Πρότυπο | 2400 |
| Ανώτατο μέγεθος σχισμής | 2250mm |
| Ελάχιστο μέγεθος σχισμής | 130mm |
| Ελάχιστο πλάτος σκόρερ | 30mm |
| Κατανάλωση | υψηλής χωρητικότητας |
|---|---|
| Γενικές διαστάσεις | 3.8x1.6x1.65m |
| Ταχύτητα παραγωγής | Μεγάλη ταχύτητα |
| τροφοδοσία | Ηλεκτρικό |
| Τετάρτη | 380V/50HZ |