| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος χαρτονιού τροφοδοσίας | 2200×5000mm |
| Μέγιστο μέγεθος χαρτονιού εκτύπωσης | 2200×4800mm |
| Ελάχιστο μέγεθος χαρτονιού τροφοδοσίας | 700×900mm |
| Ταχύτητα εργασίας | 30-80 τεμάχια/λεπτό |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 720 mm |
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0.5mm |
| Ακρίβεια εγκοπής | ±0.5mm |
Τα μηχανήματά μας συσκευάζονται με υλικά ανθεκτικά στην υγρασία και τους κραδασμούς, κατάλληλα για μεταφορά μεγάλων αποστάσεων οδικώς και για διάφορες καιρικές συνθήκες. Κάθε αποστολή περιλαμβάνει ένα πλήρες σετ εγχειριδίων συντήρησης και λειτουργίας.