| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος χαρτονιού τροφοδοσίας | 2200*5000mm |
| Μέγιστο μέγεθος χαρτονιού εκτύπωσης | 2200*4800mm |
| Ελάχιστο μέγεθος χαρτονιού τροφοδοσίας | 700*900mm |
| Ταχύτητα εργασίας | 30-80 τεμάχια/λεπτό |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 720 mm |
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0.5mm |
| Ακρίβεια σχισμοκοπής | ±0.5mm |