| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Ταχύτητα Εργασίας | 130 τεμ/λεπτό |
| Μέγιστο Μέγεθος Πίνακα Τροφοδοσίας | 900*2100 mm |
| Ελάχιστο Μέγεθος Πίνακα Τροφοδοσίας | 250*600 mm |
| Μέγιστη Περιοχή Εκτύπωσης | 900*2000 mm |
| Τυπικό Πάχος Πλάκας | 7.2 mm |
| Προσαρμοσμένο Πάχος Χαρτονιού | 1-12 mm |
| Ακρίβεια Εκτύπωσης | ±0.5 mm |
| Ακρίβεια Εγκοπής | ±1.5 mm |
| Ακρίβεια Κοπής | ±1 mm |
|
Ε: Ποια είναι η εγγύηση του μηχανήματος; Α: Περίοδος εγγύησης: 12 μήνες από την ημερομηνία αποστολής. Η εγγύηση δεν καλύπτει κακή χρήση, τυχαία ζημιά ή σφάλμα χειριστή. Κατά τη διάρκεια της εγγύησης, παρέχουμε ανταλλακτικά. Επικοινωνήστε μαζί μας για λεπτομερή υποστήριξη μέσω φωτογραφιών και βίντεο. |
|
Ε: Τι γίνεται με την εξυπηρέτηση μετά την πώληση; Α: 24/7 online υποστήριξη μέσω Email, Skype, WeChat, WhatsApp. Επίλυση προβλημάτων μέσω βίντεο/εικόνων. Εγγύηση ενός έτους για αντικατάσταση ανταλλακτικών. |
|
Ε: Είναι η πληρωμή ασφαλής για την πρώτη συνεργασία; Α: Η επαλήθευση μέσω βίντεο σε κάθε στάδιο παραγωγής εγγυάται την παραλαβή του προϊόντος. Δεχόμαστε διάφορες ασφαλείς μεθόδους πληρωμής όπως απαιτείται. |
|
Ε: Ποια είναι η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας σας; Μπορείτε να στείλετε δείγματα; Α: Ελάχιστη ποσότητα: 1 σετ. Ως μηχανολογικός εξοπλισμός, τα δείγματα δεν είναι εφικτά. Παρέχουμε λεπτομερείς προδιαγραφές, βίντεο και ολοκληρωμένες πληροφορίες προϊόντων. |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews