| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Μηχανή κοπής NC |
| Χρήση | Τρίψιμο κυματοειδούς χαρτονιού |
| Ακριβότητα κοπής | ±1 mm |
| Μέγιστο μήκος κοπής | 9999 χιλιοστά |
| Ελάχιστο μήκος κοπής | 500 χιλιοστά |
| Τετάρτη | 380V |
| Σερβοκινητήρας κύριας κίνησης | 22 KW |
| Προωθητικός κινητήρας | 1.5KW (Καθορισμός συχνότητας) |
| Μηχανή πίσω τροφοδοσίας | 1.5KW (Καθορισμός συχνότητας) |
| Τύποι φλάουτας | Α, Γ, Β, Ε1, Ε2, Φ, Γ |
| Ταχύτητα εργασίας | 150m/min |
| Υλικό άξονα μαχαιριού | 42CrMo |