Το TZ-200 Four Head Triple Blade CNC Paper Tube Making Machine έχει σχεδιαστεί για την υψηλής απόδοσης παραγωγή διαφόρων βιομηχανικών σωλήνων χαρτιού, συμπεριλαμβανομένων σωλήνων χαρτιού φιλμ, σωλήνων ταινίας, σωλήνων πλαστικού περιτύλιγματος,σωλήνες εκτύπωσης, σωλήνες δέρματος, σωλήνες συσκευασίας υλικοτεχνικών προϊόντων, σωλήνες χαρτοποιίας και σωλήνες χαρτιού υγείας.
| Σχήμα | TZ-200 |
|---|---|
| Τάξη χαρτιού | 3-25 στρώματα |
| Μονάδα διαμονής | 2-15 mm |
| Εσωτερική διάμετρος του σωλήνα | 30-100 mm |
| Ταχύτητα εργασίας | 0-22 m/min |
| Δύναμη υποδοχής | 15 kW |
| Μέγεθος οικοδεσπότη | 4300*1800*1900mm |
| Συνολικό βάρος | 4260 χιλιοστά |
Παρέχουμε ολοκληρωμένες λύσεις εγκατάστασης νέων εργοστασίων, συμπεριλαμβανομένου του σχεδιασμού των εγκαταστάσεων και της ανάλυσης της αγοράς.