| Εγγύηση | 12 μηνών |
|---|---|
| Τύπος | Χειρωνακτική σίτιση εγγράφου |
| Ταχύτητα | 20 τμχ/λεπτό |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργος |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Online Υποστήριξη |
| Υλικό κοπής | Χαρτί, κυματοειδές χαρτόνι, χαρτόνι |
|---|---|
| Πλάτος κοπής | 780 χλστ |
| Ταχύτητα κοπής | 7000 Φύλλα/ώρα |
| Πάχος κοπής | 1-4 χιλιοστά |
| Τροφοδοτικό | 220V/380V/400V/440V |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Τύπος | Αυτόματο |
| Ταχύτητα | 0-80 τεμάχια/λεπτό |
| Κατάσταση | Νέος |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ηλεκτρονική υποστήριξη, τεχνική υποστήριξη βίντεο |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Τύπος | Αυτόματο |
| Ταχύτητα | 0-80 τεμάχια/λεπτό |
| Κατάσταση | Νέος |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ηλεκτρονική υποστήριξη, τεχνική υποστήριξη βίντεο |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Τύπος | Αυτόματο |
| Ταχύτητα | 0-80 τεμάχια/λεπτό |
| Κατάσταση | Νέος |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ηλεκτρονική υποστήριξη, τεχνική υποστήριξη βίντεο |
| Δύναμη κοπής | Ψηλά |
|---|---|
| Διάσταση μηχανής | 5129*4150*2346mm |
| Τρόπος σίτισης | Χειρωνακτική σίτιση |
| Μηχανογραφημένος | Ναί |
| Τρόπος σίτισης | Αυτόματη τροφοδοσία |
| Τρόπος σίτισης | Χειρωνακτική σίτιση |
|---|---|
| Ασφαλιστικά ανταλλακτικά | Τέσσερα |
| Χρώμα μηχανής | Λευκό, γκρι, προσαρμόσιμο. |
| Λειτουργία | Να ζαρώσει και τεμαχισμός |
| Τύπος δίαιτας | Flatbed Die |
| Χρώμα μηχανής | Λευκό, γκρι, προσαρμόσιμο. |
|---|---|
| Λειτουργία | Να ζαρώσει και τεμαχισμός |
| Μηχανογραφημένος | Ναί |
| Χρώμα | Λευκό, γκρίζο |
| Τρόπος σίτισης | Αυτόματη τροφοδοσία |
| Creasing Length | <40mm |
|---|---|
| Cutting Force | High |
| Cutting Material | Corrugated Board |
| Feedingmethod | Automatic Feeding |
| Feeding Method | Manual Feeding |
| Μέγιστη Ταχύτητα Εργασίας | 4500 φύλλα/ώρα |
|---|---|
| Τύπος κοπής με πετσέτα | Τεχνική επεξεργασία |
| Συμπλέκτης φρένων | Ηλεκτρικός συμπλέκτης φρένου πλάκας αναρρόφησης |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Στάση έκτακτης ανάγκης, φύλακες ασφαλείας |
| χαλύβδινη πλάκα | Ανοξείδωτο ατσάλι |