| Max που τρέχει την ταχύτητα | 3250m/min |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα συσκευασίας | 20 συσκευασίες/min |
| Μέγιστο μέγεθος χαρτονιού | 700 mm*500 mm |
| Ελάχιστο μέγεθος χαρτονιού | 195mm*105mm |
| Μέγιστο πλάτος χαρτονιού (συμπεριλαμβανομένης της κάλυψης κλίσης) | 1100 χιλιοστά |
| Max που τρέχει την ταχύτητα | 3250m/min |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα συσκευασίας | 20 συσκευασίες/min |
| Μέγιστο μέγεθος χαρτονιού | 700 mm*500 mm |
| Ελάχιστο μέγεθος χαρτονιού | 195mm*105mm |
| Μέγιστο πλάτος χαρτονιού (συμπεριλαμβανομένης της κάλυψης κλίσης) | 1100 χιλιοστά |
| Ονομασία | Μεμονωμένες ζώνες μεταφοράς |
|---|---|
| Υλικό | PP/POM/PE |
| Τετάρτη | 110 /220 /380V |
| Μέγεθος ζώνης | Προσαρμόσιμο |
| Δύναμη | 0.4kW-22kW |
| Ονομασία | Προθερμαντήρας |
|---|---|
| πλάτος εργασίας | 1800 χιλιοστά |
| Ρολάρι | φ900mm |
| Περιοχή γωνίας περιτύλιξης | 360° |
| Διάμετρος άξονα γωνίας | φ128mm X 2 |
| Ονομασία μηχανής | Παράδοση φύλλων χαρτιού και πλευρικός μεταφορέας |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος συσσώρευσης | 3000 χιλιοστά |
| Ανώτατο ύψος σωρών | 200 χιλιοστά |
| Κύρια μεταγωγική μηχανή | 3KW να υιοθετήσουν κινητήρα συχνότητας |
| Πλευρική ισχύς του κινητήρα | 1.5KW τριφασικός ασύγχρονος κινητήρας |
| Ονομασία του προϊόντος | NC κόπτης |
|---|---|
| Πραγματικό πλάτος | 2200 mm |
| Κατεύθυνση λειτουργίας | Αριστερά ή δεξιά (προσαρμόσιμο) |
| Μέγιστη ταχύτητα λειτουργίας | 100m/min |
| Μηχανική διαμόρφωση | Ελικοειδής εγκάρσιος κόφτης με έλεγχο υπολογιστή |
| Ονομασία του προϊόντος | NC κόπτης |
|---|---|
| Πραγματικό πλάτος | 2200 mm |
| Κατεύθυνση λειτουργίας | Προσαρμόσιμη |
| Μέγιστη ταχύτητα λειτουργίας | 100m/min |
| Μηχανική διαμόρφωση | Ελικοειδής εγκάρσιος κόφτης με έλεγχο υπολογιστή |
| Ονομασία του προϊόντος | NC κόπτης |
|---|---|
| Πραγματικό πλάτος | 2200 mm |
| Κατεύθυνση λειτουργίας | Προσαρμόσιμη |
| Μέγιστη ταχύτητα λειτουργίας | 100m/min |
| Μηχανική διαμόρφωση | Ελικοειδής εγκάρσιος κόφτης με έλεγχο υπολογιστή |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλική στάση ρόλων μύλων τύπων |
|---|---|
| Σχήμα | 1400 χιλιοστά |
| πλάτος μεταφοράς χαρτιού | 8001400mm |
| Διάμετρος μεταφοράς χαρτιού | Μέγιστο Φ1500mm |
| Μέγιστο βάρος φόρτωσης για μονομερή πλευρά | Ανώτατο 2000kg |
| Ονομασία | SF-360-2500 Μοντέλο Μοντυλοποιημένης Μονόφασης |
|---|---|
| Διάμετρο κυματοειδούς κυλίνδρου | ¢ 360mm |
| Διάμετρος κυλίνδρου υπό πίεση | ¢370mm |
| Διάμετρος κυλίνδρου κόλλωσης | ¢ 252mm |
| Διάμετρος κυλίνδρου σταθερής πάστες | ¢ 142 χιλιοστά |