| Όνομα προϊόντων | Υδραυλική στάση ρόλων μύλων για τη γραμμή παραγωγής 1400mm ζαρωμένου χαρτονιού |
|---|---|
| Κατηγορία | Γραμμή παραγωγής ζαρωμένου χαρτονιού |
| Πρότυπο | 1400 |
| Αρχικό πλάτος εγγράφου | 800~1400mm |
| Το έγγραφο φέρνει τη διάμετρο | ανώτατο 1500mm |
| Λέξεις κλειδιά | ζαρωμένο φύλλο που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
| Λειτουργία | το χαρτόνι που κάνει τη γραμμή παραγωγής, για να παραγάγει το ζαρωμένο χαρτόνι, κάνει το ζαρωμένο χα |
| Βάρος | 120t |
| Ταχύτητα | 80-200m/min |
| Λέξεις κλειδιά | ζαρωμένο φύλλο που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | Ένα έτος |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Λειτουργία | το χαρτόνι που κάνει τη γραμμή παραγωγής, για να παραγάγει το ζαρωμένο χαρτόνι, κάνει το ζαρωμένο χα |
| Τάση | 380V/50HZ |
| Λέξεις κλειδιά | ζαρωμένο φύλλο που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Ταχύτητα | 100-250m/min |
| εξουσιοδότηση | Ένα έτος |
| Τύπος προϊόντων | Πλήρως αυτόματη μηχανή συσκευασίας χαρτοκιβωτίων γραμμών παραγωγής ζαρωμένου χαρτονιού 5 πτυχών |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Λέξεις κλειδιά | ζαρωμένο φύλλο που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Ταχύτητα | 100-250m/min |
| Εξουσιοδότηση | Ένα έτος |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Όνομα προϊόντων | Αυτόματη ζαρωμένη μηχανή συσκευασίας χαρτοκιβωτίων, τραγουδιστής Facer, ενιαία μηχανή facer μηχανημά |
| Λέξεις κλειδιά | ζαρωμένο φύλλο που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Ταχύτητα | 60-100m/min |
| Εξουσιοδότηση | Ένα έτος |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Χρήση | Κατασκευή του χαρτοκιβωτίου, corrugation εγγράφου |