| Ακριβότητα εκτύπωσης | ±0.5mm |
|---|---|
| Βάρος μηχανής | 10000 χιλιοστά |
| Άλλο όνομα | Κεφαλοποιός |
| Εκπαίδευση | Εκπαίδευση 15 ημερών, εκπαίδευση με βίντεο |
| Εφαρμογή | Για την κατασκευή κυματοειδών κουτιών από χαρτόνια |
| Εργασίες | Από κυματισμένο χαρτόνι σε χαρτόνι |
|---|---|
| Λιμένας φόρτωσης | Τιαντζίν |
| Slotter | αυτοματοποιημένος |
| Άλλο όνομα | Κεφαλοποιός |
| Δάχος τοίχου | 5070mm |
| Λιμένας φόρτωσης | Τιαντζίν |
|---|---|
| Εκπαίδευση | Εκπαίδευση 15 ημερών, εκπαίδευση με βίντεο |
| Τοποθεσία εργοστασίου | Χεμπέι |
| Slotter | αυτοματοποιημένος |
| Εργασίες | Από κυματισμένο χαρτόνι σε χαρτόνι |
| Άλλο όνομα | Κεφαλοποιός |
|---|---|
| Ετικέτα αγκάθι | Η κατάθλιψη ή ο Μαξ Ντούρα |
| Λιμένας φόρτωσης | Τιαντζίν |
| Ακριβότητα εκτύπωσης | ±0.5mm |
| Τοποθεσία εργοστασίου | Χεμπέι |
| Δάχος τοίχου | 5070mm |
|---|---|
| Άλλο όνομα | Κεφαλοποιός |
| Ακριβότητα εκτύπωσης | ±0.5mm |
| Βάρος μηχανής | 10000 χιλιοστά |
| Ετικέτα αγκάθι | Η κατάθλιψη ή ο Μαξ Ντούρα |
| Ακριβότητα εκτύπωσης | ±0.5mm |
|---|---|
| Ετικέτα αγκάθι | Η κατάθλιψη ή ο Μαξ Ντούρα |
| Εργασίες | Από κυματισμένο χαρτόνι σε χαρτόνι |
| Τοποθεσία εργοστασίου | Χεμπέι |
| Εκπαίδευση | Εκπαίδευση 15 ημερών, εκπαίδευση με βίντεο |
| Εργασίες | Από κυματισμένο χαρτόνι σε χαρτόνι |
|---|---|
| Άλλο όνομα | Κεφαλοποιός |
| Λιμένας φόρτωσης | Τιαντζίν |
| πάχος τοίχου | 5070mm |
| Τοποθεσία εργοστασίου | Χεμπέι |
| Λιμένας φόρτωσης | Τιαντζίν |
|---|---|
| Τοποθεσία εργοστασίου | Χεμπέι |
| πάχος τοίχου | 5070mm |
| Ακριβότητα εκτύπωσης | ±0.5mm |
| Ετικέτα αγκάθι | Η κατάθλιψη ή ο Μαξ Ντούρα |
| πάχος τοίχου | 5070mm |
|---|---|
| Εργασίες | Από κυματισμένο χαρτόνι σε χαρτόνι |
| Ακριβότητα εκτύπωσης | ±0.5mm |
| Εκπαίδευση | Εκπαίδευση 15 ημερών, εκπαίδευση με βίντεο |
| Τοποθεσία εργοστασίου | Χεμπέι |
| Εκπαίδευση | Εκπαίδευση 15 ημερών, εκπαίδευση με βίντεο |
|---|---|
| Ετικέτα αγκάθι | Η κατάθλιψη ή ο Μαξ Ντούρα |
| πάχος τοίχου | 5070mm |
| Εργασίες | Από κυματισμένο χαρτόνι σε χαρτόνι |
| Slotter | αυτοματοποιημένος |