Η Μηχανή Κοπής και Χάραξης Υψηλής Διαμόρφωσης Υψηλής Ταχύτητας Πλήρως Αυτόματη MYQ1500SA αντιπροσωπεύει προηγμένη τεχνολογία κατασκευής για εργασίες κοπής ακριβείας σε διάφορα υλικά, συμπεριλαμβανομένου του χαρτιού και του κυματοειδούς χαρτονιού.
| Μοντέλο | MYQ-1500SA |
| Τύπος κοπής | Κοπή με επίπεδη πίεση (Κάτω πλευρά κινητή, άνω πλευρά ακίνητη) |
| Μέγιστο μέγεθος μεταφοράς χαρτιού | 1520×1120 mm |
| Ελάχιστο μέγεθος μεταφοράς χαρτιού | 450×400 mm |
| Μέγιστο μέγεθος κοπής | 1500×1100 mm |
| Ελάχιστο μέγεθος αρπάγης | 8 mm |
| Μέγιστη πίεση κοπής | 450 N/cm² |
| Επεξεργαζόμενο χαρτί | Χαρτόνι: 200-2000g/m² Κυματοειδές χαρτόνι: ≤7mm |
| Μέγιστη ταχύτητα κοπής | 6000 φύλλα/ώρα |
| Ελάχιστο ύψος στοίβας τροφοδοσίας | 1250 mm (πάνω από το επίπεδο) |
| Συνολική ισχύς | ~26.5kw |
| Συνολικό βάρος | ~32 T |