Η MYQ1500SA High Configuration High Speed Full Automatic Die Cutting And Creasing Machine παρέχει προηγμένες λύσεις κοπής και creasing για τη βιομηχανία συσκευασίας,Παρέχοντας εξαιρετικές επιδόσεις και ακρίβεια.
| Σχήμα | ΜΠΕ-1500Α |
| Τύπος κοπής με πετσέτα | Τεχνικές συσκευές για την επεξεργασία ή την επεξεργασία χημικών προϊόντων |
| Μέγιστο μέγεθος μεταφοράς χαρτιού | 1520*1120 mm |
| Μίνι μέγεθος μεταφοράς χαρτιού | 450*400 mm |
| Μέγιστο μέγεθος κόψιμου πετρώματος | 1500*1100 mm |
| Μικρότερο μέγεθος λαβής | 8 χιλιοστά |
| Μέγιστη πίεση κοπής πετσέτας | 450 N/cm2 |
| Επεξεργασμένο χαρτί | Κουρφοφόρνια: ≤ 10 mm |
| Μέγιστη ταχύτητα κοπής | 6000 φύλλα/ώρα |
| Υψόμετρος βύθους τροφοδοσίας | 1250 mm (πάνω από το επίπεδο) |
| Συνολική ισχύς | ~ 38 kW |
| Συνολικό βάρος | ~ 34 Τ |