| Ονομασία | Μηχανή αυτόματης προτροφοδότησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου | 1200x2800 χιλιοστά |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλου | 260x755 χιλιοστά |
| Μέγιστο ύψος φόρτωσης χαρτιού | 2000 χιλιοστά |
| Μέγιστο βάρος χαρτιού | 1200 κιλά |
| Ονομασία | Μηχανή αυτόματης προτροφοδότησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου | 1200x2800 χιλιοστά |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλου | 260x755 χιλιοστά |
| Μέγιστο ύψος φόρτωσης χαρτιού | 2000 χιλιοστά |
| Μέγιστο βάρος χαρτιού | 1200 κιλά |
| Ονομασία | Μηχανή αυτόματης προτροφοδότησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου | 1200x2800 χιλιοστά |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλου | 260x755 χιλιοστά |
| Μέγιστο ύψος φόρτωσης χαρτιού | 2000 χιλιοστά |
| Μέγιστο βάρος χαρτιού | 1200 κιλά |
| Ονομασία | Μηχανή αυτόματης προτροφοδότησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου | 1200x2800 χιλιοστά |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλου | 260x755 χιλιοστά |
| Μέγιστο ύψος φόρτωσης χαρτιού | 2000 χιλιοστά |
| Μέγιστο βάρος χαρτιού | 1200 κιλά |
| Ονομασία | Μηχανή αυτόματης προτροφοδότησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου | 1200x2800 χιλιοστά |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλου | 260x755 χιλιοστά |
| Μέγιστο ύψος φόρτωσης χαρτιού | 2000 χιλιοστά |
| Μέγιστο βάρος χαρτιού | 1200 κιλά |
| Τετάρτη | 220V/380V |
|---|---|
| Τύπος | Συσκευάζοντας γραμμή |
| Τύπος κινητήρα | Ηλεκτρική και Πνευματική |
| Υπόθεση | Νέο |
| Υλικό συσκευασίας | Ξύλο, πλαστικό |
| Χρώμα | 4 χρώματα |
|---|---|
| Το πάχος της πλάκας εκτύπωσης | 7.5mm |
| Μέγιστο μέγεθος εκτύπωσης | 1600 × 2200 χιλιοστά |
| Μέγιστο μέγεθος σίτισης | 1600 × 2400 χιλιοστά |
| Ελάχ. Μέγεθος τροφοδοσίας | 400 × 700 χιλιοστά |
| Max working speed | 150pcs/min |
|---|---|
| Max feeding size | 1250*2600mm |
| Min feeding size | 420*720mm |
| Max printing size | 1200*2400mm |
| Cardboard thickness | 2-11mm |
| Μέγιστη ταχύτητα λειτουργίας | 150pcs/min |
|---|---|
| Ανώτατο μέγεθος σίτισης | 1250*2600 mm |
| Ελάχιστο μέγεθος σίτισης | 420*720mm |
| Ανώτατο μέγεθος εκτύπωσης | 1200*2400mm |
| Πάχος χαρτονιού | 211mm |
| Μέγιστο μέγεθος χαρτονιού | 1200X2400mm |
|---|---|
| Υψόμετρο στοίβωσης από χαρτόνι | 1800 χιλιοστά |
| Μέγιστο βάρος στοιβάσματος | 1500 κιλά |
| Στήλες στοιβαγμένες | μονή στήλη |
| Μέθοδος ανύψωσης χαρτονιού | υδραυλικό πιρούνι ανύψωσης |