| Name | Corrugated Carton Flexo Printing Machine |
|---|---|
| Printing Cylinder Balance Precision | ≤0.75mm |
| Printing Width | 900-1600mm |
| Printing Plate Cylinder Diameter | Φ300-Φ530mm |
| Printing Cylinder Surface Treatment | Chrome Plating |
| Printing Cylinder Dynamic Balance | G6.3 |
|---|---|
| Printing Plate Cylinder Diameter | Φ300-Φ530mm |
| Printing Cylinder Balance Precision | ≤0.75mm |
| Printing Accuracy | ±0.1mm |
| Printing Cylinder Axial Runout | ≤0.1mm |
| Τύπος | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Χρήση | Περιστροφικός που τεμαχίζεται |
| Χρώμα | Μαύρος, καφετής, πορτοκαλής, ροζ |
| Τύπος συσκευασίας | Πλαστικό, χαρτοκιβώτιο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη συσκευασία θήκης (προαιρετικά) ή καλά συσκευασμένη πλαστική μεμβράνη |
| Τύπος | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Χρήση | Περιστροφικός που τεμαχίζεται |
| Χρώμα | Μαύρος, καφετής, πορτοκαλής, ροζ |
| Τύπος συσκευασίας | Πλαστικό, χαρτοκιβώτιο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη συσκευασία θήκης (προαιρετικά) ή καλά συσκευασμένη πλαστική μεμβράνη |
| Τύπος | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Χρήση | Περιστροφικός που τεμαχίζεται |
| Χρώμα | Μαύρος, καφετής, πορτοκαλής, ροζ |
| Τύπος συσκευασίας | Πλαστικό, χαρτοκιβώτιο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη συσκευασία θήκης (προαιρετικά) ή καλά συσκευασμένη πλαστική μεμβράνη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Ταχύτητα | 0-70pcs/min |
| Τροφή | Τροφή σε αλυσίδα |
| Λειτουργία | Εκτύπωση Στρώσεις Τυποποιητικά χαρτόνια |
| Ταχύτητα εργασίας | 180pcs/min |
|---|---|
| Ανώτατο μέγεθος εγγράφου | 1600x2800mm |
| Ελάχιστο μέγεθος εγγράφου | 450x850mm |
| Μέγιστη περιοχή εκτύπωσης | 1400x2600mm |
| Τυποποιημένο πάχος Plete | 3.2-7.2 |
| Ταχύτητα εργασίας | 180pcs/min |
|---|---|
| Ανώτατο μέγεθος εγγράφου | 1600x2800mm |
| Ελάχιστο μέγεθος εγγράφου | 450x850mm |
| Μέγιστη περιοχή εκτύπωσης | 1400x2600mm |
| Τυποποιημένο πάχος Plete | 3.2-7.2 |
| Ονομασία | Μηχανή αυτόματης προτροφοδότησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου | 1200x2800 χιλιοστά |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλου | 260x755 χιλιοστά |
| Μέγιστο ύψος φόρτωσης χαρτιού | 2000 χιλιοστά |
| Μέγιστο βάρος χαρτιού | 1200 κιλά |
| Ονομασία | Μηχανή αυτόματης προτροφοδότησης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου | 1200x2800 χιλιοστά |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλου | 260x755 χιλιοστά |
| Μέγιστο ύψος φόρτωσης χαρτιού | 2000 χιλιοστά |
| Μέγιστο βάρος χαρτιού | 1200 κιλά |