| Ταχύτητα σχεδίου | 200pcs/min |
|---|---|
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Τύπος | ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 200pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Τύπος | Μηχανή εκτύπωσης χαρτοκιβωτίων |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 200pcs/min |
| Τύπος τροφοδοσίας | τροφοδότης άκρων με κενό μόλυβδο |
| Εφαρμόσιμο χαρτόνι | 3Πενταπλάσιο κυματοειδές χαρτόνι |
| Τύπος εμπορίας | Συνηθισμένο προϊόν |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 60pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Αυτόματη βαθμολογία | Ημι-αυτοκίνητο |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 60pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Αυτόματος βαθμός | Ημι-αυτοκίνητο |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 60pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Αυτόματη βαθμολογία | Ημι-αυτοκίνητο |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Τύπος | Αυτόματο |
| Ταχύτητα | 100-130m/min |
| Χρήση | Αυλάκωση εκτύπωσης |
| Χρώμα | Λευκό, Μαύρο |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Τύπος | Αυτόματο |
| Ταχύτητα | 100-130 τμχ/λεπτό |
| Χρήση | Αυλάκωση εκτύπωσης |
| Χρώμα | Λευκό, Μαύρο |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Τύπος | Αυτόματο |
| Ταχύτητα | 100-130m/min |
| Χρήση | Αυλάκωση εκτύπωσης |
| Χρώμα | Λευκό, Μαύρο |
| Δυναμικό | 220V/380V/480V |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμή συσκευασίας |
| Οδηγούμενος Τύπος | Ηλεκτρικό και πνευματικό |
| Κατάσταση | Νέος |
| Υλικό συσκευασίας | Ξύλο, Πλαστικό |