| Δυναμικό | 220V/380V/480V |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμή συσκευασίας |
| Οδηγούμενος Τύπος | Ηλεκτρικό και πνευματικό |
| Κατάσταση | Νέος |
| Υλικό συσκευασίας | Ξύλο, Πλαστικό |
| Ονομα | Ζαρωμένος μελάνι χαρτοκιβωτίων Flexo εκτύπωσης μηχανών κόπτης κύβων Slotter που προσαρμόζεται περιστ |
|---|---|
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 200pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Μέγεθος | προσαρμοσμένη |
| Ονομα | Ζαρωμένος μελάνι χαρτοκιβωτίων Flexo εκτύπωσης μηχανών κόπτης κύβων Slotter που προσαρμόζεται περιστ |
|---|---|
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 200pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Voltage | 220V/380V/480V |
|---|---|
| Type | Packaging Line |
| Driven type | Electric and pneumatic |
| Condition | New |
| Packaging material | Wood,Plastic |
| Ονομασία | Μηχανή κοπής πεπιεσμένου χαρτονιού |
|---|---|
| Υλικό | Σίδηρο |
| Τετάρτη | 220V / 380V / 440V |
| Ταχύτητα | 130 pic/min |
| Βάρος | 28000 κλ |
| αυτόματος βαθμός | Αυτόματο |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Φλεξοτύπωση με μηχανή κοπής πετσέτας |
| Τύπος | 2800 |
| Χρώμα | Γκρι, άσπρο |
| Όνομα προϊόντος | Μηχάνημα πλαστικοποίησης από κυματοειδές χαρτόνι φλάουτου |
| αυτόματος βαθμός | Αυτόματο |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Φλεξοτύπωση με μηχανή κοπής πετσέτας |
| Τύπος | 2800 |
| Χρώμα | Γκρι, άσπρο |
| Όνομα προϊόντος | Μηχάνημα πλαστικοποίησης από κυματοειδές χαρτόνι φλάουτου |
| Τετάρτη | 220V/380V |
|---|---|
| Τύπος | Συσκευάζοντας γραμμή |
| Τύπος κίνησης | Ηλεκτρική και Πνευματική |
| Υπόθεση | Νέο |
| υλικό συσκευασίας | Ξύλο, πλαστικό |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Τύπος | Πλήρως αυτόματο |
| Ταχύτητα | 240 m/min |
| Υπόθεση | Νέο |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Υποστήριξη μέσω διαδικτύου, τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο |
| Τάση | 220V/380V |
|---|---|
| Τύπος | Συσκευάζοντας γραμμή |
| τύπος κίνησης | Ηλεκτρική και Πνευματική |
| Υπόθεση | Καινούργιο |
| Υλικό συσκευασίας | Ξύλο, πλαστικό |