| Ανώτατο πλάτος φύλλων | 2500mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Καρτόνι κυματοειδής |
| Ποσότητα γωνιακής κονσέρβας | 1 σετ |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Διάσταση | 3.2x1.3x1.6m |
| Ανώτατο πλάτος φύλλων | 2500mm |
|---|---|
| Βάρος | 1200 κιλά |
| Ποσότητα γωνιακής κονσέρβας | 1 σετ |
| Κινητήρια δύναμη | 2.2kW |
| Μέγεθος κοπής γωνίας | 0-60x350 |
| Min. Sheet Size | 400mm X 600mm |
|---|---|
| Max. Slotting Depth | 350/530mm |
| Name | Corrugated Slotter Machine |
| Model | 2000/2500/3000 |
| Control System | Electric |
| Control System | Electric |
|---|---|
| Min. Sheet Size | 400mm X 600mm |
| Max. Mechanical Speed | 150m/min |
| Name | Corrugated Slotter Machine |
| Model | 2000/2500/3000 |
| Control System | Electric |
|---|---|
| Min. Sheet Size | 400mm X 600mm |
| Max. Mechanical Speed | 150m/min |
| Model | 2000/2500/3000 |
| Name | Corrugated Slotter Machine |
| Model | 2000/2500/3000 |
|---|---|
| Control System | Electric |
| Max. Slotting Depth | 350/530mm |
| Max. Mechanical Speed | 150m/min |
| Name | Corrugated Slotter Machine |
| Max. Mechanical Speed | 150m/min |
|---|---|
| Max. Sheet Size | 2000/2500/3000mm |
| Min. Sheet Size | 400mm X 600mm |
| Control System | Electric |
| Model | 2000/2500/3000 |
| Max. Sheet Size | 2000/2500/3000mm |
|---|---|
| Control System | Electric |
| Max. Slotting Depth | 350/530mm |
| Min. Sheet Size | 400mm X 600mm |
| Max. Mechanical Speed | 150m/min |
| Min. Sheet Size | 400mm X 600mm |
|---|---|
| Max. Mechanical Speed | 150m/min |
| Max. Sheet Size | 2000/2500/3000mm |
| Name | Corrugated Slotter Machine |
| Max. Slotting Depth | 350/530mm |
| Max. Mechanical Speed | 150m/min |
|---|---|
| Name | Corrugated Slotter Machine |
| Max. Slotting Depth | 350/530mm |
| Min. Sheet Size | 400mm X 600mm |
| Max. Sheet Size | 2000/2500/3000mm |