| Τρόπος σίτισης | Ημιαυτόματη τροφοδότηση |
|---|---|
| Χρήση | Κυματοειδές κουτί που ανοίγει και τσακίζει |
| Κόψτε το βάθος της κάπας | 500 χλστ |
| Ελάχιστο μέγεθος σανίδας σίτισης | 350x600mm |
| Οικονομική Ταχύτητα | 60 PC/λ. |
| Κόψτε το βάθος της κάπας | 500 χλστ |
|---|---|
| Ελάχιστο μέγεθος σανίδας σίτισης | 350x600mm |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τύπος μηχανής | Rotary Slotter |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Στάση έκτακτης ανάγκης, φύλακες ασφαλείας |
| Τροφοδοτικό | 380V, 50Hz, 3φασικό |
|---|---|
| Ακρίβεια αυλάκωσης | ±0,1 mm |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Ελάχιστο μέγεθος σανίδας σίτισης | 350x600mm |
| Τύπος μηχανής | Rotary Slotter |
| Μέγιστο. Μηχανική ταχύτητα | 80 PC/λ. |
|---|---|
| Μέγιστο. Βάθος σχισμής | 350*600 χιλιοστά |
| Μέγιστο. μέγεθος φύλλου | 1400*2400 χιλιοστά |
| Σύστημα Ελέγχου | Ηλεκτρικός |
| Μοντέλο | 1424 |
| Μέγιστο. Μηχανική ταχύτητα | 80 PC/λ. |
|---|---|
| Μέγιστο. Βάθος σχισμής | 350*600 χιλιοστά |
| Μέγιστο. μέγεθος φύλλου | 1400*2400 χιλιοστά |
| Σύστημα Ελέγχου | Ηλεκτρικός |
| Μοντέλο | 1424 |
| Μέγιστο. Μηχανική ταχύτητα | 80 PC/λ. |
|---|---|
| Μέγιστο. Βάθος σχισμής | 350*600 χιλιοστά |
| Μέγιστο. μέγεθος φύλλου | 1400*2400 χιλιοστά |
| Σύστημα Ελέγχου | Ηλεκτρικός |
| Μοντέλο | 1424 |
| Μέγιστο. Μηχανική ταχύτητα | 80 PC/λ. |
|---|---|
| Μέγιστο. Βάθος σχισμής | 350*600 χιλιοστά |
| Μέγιστο. μέγεθος φύλλου | 1400*2400 χιλιοστά |
| Σύστημα Ελέγχου | Ηλεκτρικός |
| Μοντέλο | 1424 |
| Διάσταση | 3.2x1.3x1.6m |
|---|---|
| Κινητήρια δύναμη | 2.2kW |
| Μέγεθος κοπής γωνίας | 0-60x350 |
| Ποσότητα μαχαιριού | 3 σετ |
| Βάρος | 1200 κιλά |
| Μέγιστη ταχύτητα | 40 τεμάχια/min |
|---|---|
| Ποσότητα μαχαιριού | 3 σετ |
| Μέγεθος κοπής γωνίας | 0-60x350 |
| Δυναμικό | 380V |
| Διάσταση | 3.2x1.3x1.6m |
| Ανώτατο πλάτος φύλλων | 2500mm |
|---|---|
| Κινητήρια δύναμη | 2.2kW |
| Εφαρμογή | Καρτόνι κυματοειδής |
| Τύπος | Rotary Slotter |
| Μέγεθος κοπής γωνίας | 0-60x350 |