| Χρώμα εκτύπωσης | 1-6 χρώματα |
|---|---|
| Δυναμική ισορροπία κυλίνδρων εκτύπωσης | G6.3 |
| Πάχος πλάκας εκτύπωσης | 7,2 χλστ |
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0.1mm |
| Διάμετρος κυλίνδρων πιάτων εκτύπωσης | Φ300-Φ530mm |
| Χρώμα εκτύπωσης | 1-6 χρώματα |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρων πιάτων εκτύπωσης | Φ300-Φ530mm |
| Ακρίβεια ισορροπίας κυλίνδρων εκτύπωσης | ≤0.75mm |
| Πάχος πλάκας εκτύπωσης | 7,2 χλστ |
| Σκληρότητα κυλίνδρων εκτύπωσης | HRC50-55 |
| Τροφοδοτικό | 380V, 50Hz, 3φασικό |
|---|---|
| Ακρίβεια αυλάκωσης | ±0,1 mm |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Ελάχιστο μέγεθος σανίδας σίτισης | 350x600mm |
| Τύπος μηχανής | Rotary Slotter |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 200pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Υλικό συσκευασίας | Ζαρωμένο έγγραφο |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Δυναμικό | 220V/380V/480V |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμή συσκευασίας |
| Οδηγούμενος Τύπος | Ηλεκτρικό και πνευματικό |
| Κατάσταση | Νέος |
| Υλικό συσκευασίας | Ξύλο, Πλαστικό |
| Δυναμικό | 220V/380V/480V |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμή συσκευασίας |
| Οδηγούμενος Τύπος | Ηλεκτρικό και πνευματικό |
| Κατάσταση | Νέος |
| Υλικό συσκευασίας | Ξύλο, Πλαστικό |
| Πλάτος εκτύπωσης | 1600mm |
|---|---|
| Όνομα | Κυματοειδές χαρτοκιβώτιο Flexo Εκτυπωτική μηχανή |
| Υλικό κυλίνδρων εκτύπωσης | 45# χάλυβας |
| Χρώμα εκτύπωσης | 6 χρώματα |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 150m/min |
| Λέξεις κλειδιά | ζαρωμένο φύλλο που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| ταχύτητα | 60-100μ/λεπτό |
| Όρος | ΝΕΟΣ |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, εγκατάσταση τομέων, που αναθέτει και πο |
| Εξουσιοδότηση | Ένα έτος |