| Λέξεις κλειδιά | ζαρωμένο φύλλο που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| ταχύτητα | 60-250m/min |
| Όρος | Νέος |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, εγκατάσταση τομέων, που αναθέτει και πο |
| Εξουσιοδότηση | Ένα έτος |
| Λέξεις-κλειδιά | Κυματοειδές μηχάνημα παραγωγής φύλλων |
|---|---|
| Ταχύτητα | 60-250m/min |
| Κατάσταση | Νέος |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι για σέρβις μηχανημάτων στο εξωτερικό, Εγκατάσταση, θέση σε λειτουργία και εκπαί |
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Υψηλότερη ταχύτητα μηχανημάτων | 100μ/λεπτό |
|---|---|
| Μέγεθος εξοπλισμού | Lmx4,2*Wmx1,2*Hmx1,4 |
| Ακρίβεια κοπής χαρτιού | Ομοιόμορφο ±1mm, ανομοιόμορφο±2mm |
| Σύστημα Ελέγχου | PLC |
| Μονό βάρος | MAX3500kg |
| Υψηλότερη ταχύτητα μηχανημάτων | 100μ/λεπτό |
|---|---|
| Ελάχιστο μήκος κοπής | 500 χλστ |
| Αποτελεσματικό πλάτος | 2200 χλστ |
| Μέγεθος εξοπλισμού | Lmx4,2*Wmx1,2*Hmx1,4 |
| Μέγιστο μήκος κοπής | 9999 χλστ |
| Δυναμικό | 220v/380v/440v/Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Ακρίβεια κοπής χαρτιού | Ομοιόμορφο ±1mm, ανομοιόμορφο±2mm |
| Υψηλότερη ταχύτητα μηχανημάτων | 100μ/λεπτό |
| Ελάχιστο μήκος κοπής | 500 χλστ |
| Αποτελεσματικό πλάτος | 2200 χλστ |
| Μέγεθος εξοπλισμού | Lmx4,2*Wmx1,2*Hmx1,4 |
|---|---|
| Ακρίβεια κοπής χαρτιού | Ομοιόμορφο ±1mm, ανομοιόμορφο±2mm |
| Ελάχιστο μήκος κοπής | 500 χλστ |
| Υψηλότερη ταχύτητα μηχανημάτων | 100μ/λεπτό |
| Μέγιστο μήκος κοπής | 9999 χλστ |
| Αποτελεσματικό πλάτος | 2200 χλστ |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος κοπής | 9999 χλστ |
| Ακρίβεια κοπής χαρτιού | Ομοιόμορφο ±1mm, ανομοιόμορφο±2mm |
| Μονό βάρος | MAX3500kg |
| Κατεύθυνση λειτουργίας | Αριστερά ή Δεξιά (καθορισμένο στο εργοστάσιο του πελάτη) |
| Ελάχιστο μήκος κοπής | 500 χλστ |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος κοπής | 9999 χλστ |
| Ακρίβεια κοπής χαρτιού | Ομοιόμορφο ±1mm, ανομοιόμορφο±2mm |
| Σύστημα Ελέγχου | PLC |
| Δυναμικό | 220v/380v/440v/Προσαρμόσιμο |
| Μέγιστο μήκος κοπής | 9999 χλστ |
|---|---|
| Κατεύθυνση λειτουργίας | Αριστερά ή Δεξιά (καθορισμένο στο εργοστάσιο του πελάτη) |
| Αποτελεσματικό πλάτος | 2200 χλστ |
| Σύστημα Ελέγχου | PLC |
| Ελάχιστο μήκος κοπής | 500 χλστ |
| Ελάχιστο μήκος κοπής | 500 χλστ |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος κοπής | 9999 χλστ |
| Δυναμικό | 220v/380v/440v/Προσαρμόσιμο |
| Μέγεθος εξοπλισμού | Lmx4,2*Wmx1,2*Hmx1,4 |
| Μηχανική διαμόρφωση | Ελικοειδής εγκάρσιος κόφτης με έλεγχο υπολογιστή |