| Μηχανική διαμόρφωση | Ελικοειδής εγκάρσιος κόφτης με έλεγχο υπολογιστή |
|---|---|
| Μέγεθος εξοπλισμού | Lmx4,2*Wmx1,2*Hmx1,4 |
| Σύστημα Ελέγχου | PLC |
| Υψηλότερη ταχύτητα μηχανημάτων | 100μ/λεπτό |
| Μέγιστο μήκος κοπής | 9999 χλστ |
| Αποτελεσματικό πλάτος | 2200 χλστ |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | PLC |
| Υψηλότερη ταχύτητα μηχανημάτων | 100μ/λεπτό |
| Μονό βάρος | MAX3500kg |
| Μηχανική διαμόρφωση | Ελικοειδής εγκάρσιος κόφτης με έλεγχο υπολογιστή |
| Όνομα προϊόντος | Αυτοματοποιημένος μεγάλος συσσωρευτής |
|---|---|
| Πλάτος εργασίας | 2200 χλστ |
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 200μ/λεπτό |
| Οικονομική ταχύτητα | 120-200m/min |
| Μέγιστο μήκος στοίβωσης | 3500 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Αυτοματοποιημένος μεγάλος συσσωρευτής |
|---|---|
| Πλάτος εργασίας | 2200 χλστ |
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 200μ/λεπτό |
| Οικονομική ταχύτητα | 120-200m/min |
| Μέγιστο μήκος στοίβωσης | 3500 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Μοντέλο Steam Single Facer For Carruged Cardboard Line Production Line 1400 Model |
|---|---|
| κατηγορία | Γραμμή παραγωγής κυματοειδούς χαρτονιού |
| Μοντέλο | 1400 |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Πλάτος | 1400 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Ηλεκτρική μηχανή 2200mm Singal Facer γραμμών παραγωγής ζαρωμένου χαρτονιού |
|---|---|
| κατηγορία | Γραμμή παραγωγής κυματοειδούς χαρτονιού |
| Πλάτος εργασίας | 1400 χιλ., 1600mm, 1800mm, 2000mm, 2200mm |
| Λειτουργούσα κατεύθυνση | αριστερά ή δεξιά (καθορισμένος σύμφωνα με το εργοστάσιο του πελάτη) |
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 120μ/λεπτό |
| Ονομα | SF-280-1400 Μοντέλο Modularized Single Facer |
|---|---|
| Διάμετρο κυματοειδούς κυλίνδρου | ¢ 360mm |
| Διάμετρος κυλίνδρου υπό πίεση | ¢370mm |
| Διάμετρος κυλίνδρου κόλλωσης | ¢ 252mm |
| Διάμετρος κυλίνδρου σταθερής πάστες | ¢ 142 χιλιοστά |
| Ονομα | SF-360-2500 Μοντέλο Μοντυλοποιημένης Μονόφασης |
|---|---|
| Διάμετρο κυματοειδούς κυλίνδρου | ¢ 360mm |
| Διάμετρος κυλίνδρου υπό πίεση | ¢370mm |
| Διάμετρος κυλίνδρου κόλλωσης | ¢ 252mm |
| Διάμετρος κυλίνδρου σταθερής πάστες | ¢ 142 χιλιοστά |
| Οικονομική ταχύτητα | 180-200m/min |
|---|---|
| Λειτουργία | Θέρμανση, στέγνωμα και διαμόρφωση κυματοειδούς σανίδας |
| Διορθωτικό σύστημα | 2 ομάδες |
| Τύπος πλάκας πίεσης | πλωτός τύπος |
| Πλάκα πίεσης αερίου | 7 ομάδες |
| Απαιτήσεις θερμοκρασίας | 160℃ έως 180℃ |
|---|---|
| Οικονομική ταχύτητα | 180-200m/min |
| Διορθωτικό σύστημα | 2 ομάδες |
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 180μ/λεπτό |
| Υλικό εργασίας | Κυματοειδές χαρτόνι |