| πλάτος εργασίας | 2200 mm |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 250m/min |
| Οικονομική ταχύτητα | 180-230m/min |
| Αριθμός θερμής πλάκας | 600 χιλιοστά X 18 κομμάτια |
| μήκος τμήματος ψύξης | 5 μέτρα |
| πλάτος εργασίας | 2200 mm |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 250m/min |
| Οικονομική ταχύτητα | 180-230m/min |
| Αριθμός θερμής πλάκας | 600 χιλιοστά X 18 κομμάτια |
| μήκος τμήματος ψύξης | 5 μέτρα |
| Packaging Details | Wooden case packaging(optional) or well packed plastic film packaing |
|---|---|
| Delivery Time | 30-60days |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 5 sets/month |
| Place of Origin | Hebei province,China |
| Response Type | Error Message |
|---|---|
| Authentication | Required |
| User Action | None Allowed |
| Permission | Insufficient |
| Server Software | openresty |
| Όνομα προϊόντος | Γραμμή παραγωγής κυματοειδούς χαρτονιού |
|---|---|
| Βάρος μηχανής | 80Τ |
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 200μ/λεπτό |
| Ισχύς θέρμανσης | 45 kw |
| Παραγωγική ικανότητα | υψηλής χωρητικότητας |
| Όνομα προϊόντος | Γραμμή παραγωγής κυματοειδούς χαρτονιού |
|---|---|
| Βάρος μηχανής | 80Τ |
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 200μ/λεπτό |
| Ισχύς θέρμανσης | 45 kw |
| Παραγωγική ικανότητα | υψηλής χωρητικότητας |
| Όνομα προϊόντος | NC Cutter Helical Knives Κυματοειδές χαρτόνι γραμμή παραγωγής 2200mm Πλάτος |
|---|---|
| κατηγορία | Μηχάνημα ελικοειδών μαχαιριών NC Cutter |
| Αποτελεσματικό πλάτος | 1800 χλστ |
| Κατεύθυνση λειτουργίας | αριστερά ή δεξιά |
| Υψηλότερη ταχύτητα μηχανημάτων | 100μ/λεπτό |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματο |
|---|---|
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Υποστήριξη διαδικτυακής υποστήριξης, τεχνική υποστήριξη βίντεο |
| Τύπος | 2200 |
| Χρώμα | Λευκό, κίτρινο |
| Όνομα προϊόντος | Μηχάνημα πλαστικοποίησης από κυματοειδές χαρτόνι φλάουτου |
| Πλάκα πίεσης αερίου | 7 ομάδες |
|---|---|
| Απαιτήσεις θερμοκρασίας | 160℃ έως 180℃ |
| Πίεση αέρα | 0,5-0,6Mpa |
| Δυναμικό | 380V |
| Ονομα | διπλό facer |
| Λειτουργία | Θέρμανση, στέγνωμα και διαμόρφωση κυματοειδούς σανίδας |
|---|---|
| Πίεση αέρα | 0,5-0,6Mpa |
| αναλογία της βαλβίδας | 2 κομμάτια |
| Απαιτήσεις θερμοκρασίας | 160℃ έως 180℃ |
| Ονομα | διπλό facer |