| Δυναμικό | 380V |
|---|---|
| Τύπος πλάκας πίεσης | πλωτός τύπος |
| Διορθωτικό σύστημα | 2 ομάδες |
| Πίεση ατμού | 00,8 ∆1,3Mpa |
| Οικονομική ταχύτητα | 180-200m/min |
| Αριθμός στήθους Steam | 16 |
|---|---|
| αναλογία της βαλβίδας | 2 τεμάχια |
| Πίεση αέρα | 0,5-0,6Mpa |
| Πίεση ατμού | 00,8 ∆1,3Mpa |
| Ονομα | διπλό facer |
| Διορθωτικό σύστημα | 2 ομάδες |
|---|---|
| Πίεση αέρα | 0,5-0,6Mpa |
| Πλάκα πίεσης αερίου | 7 ομάδες |
| Λειτουργία | Θέρμανση, στέγνωμα και διαμόρφωση κυματοειδούς σανίδας |
| αναλογία της βαλβίδας | 2 τεμάχια |
| Πίεση αέρα | 0,5-0,6Mpa |
|---|---|
| Υλικό εργασίας | Κυματοειδές χαρτόνι |
| Αριθμός στήθους Steam | 16 |
| Λειτουργία | Θέρμανση, στέγνωμα και διαμόρφωση κυματοειδούς σανίδας |
| Πλάκα πίεσης αερίου | 7 ομάδες |
| Διορθωτικό σύστημα | 2 ομάδες |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 180μ/λεπτό |
| Πίεση ατμού | 00,8 ∆1,3Mpa |
| Πλάκα πίεσης αερίου | 7 ομάδες |
| Πίεση αέρα | 0,5-0,6Mpa |
| Διορθωτικό σύστημα | 2 ομάδες |
|---|---|
| Λειτουργία | Θέρμανση, στέγνωμα και διαμόρφωση κυματοειδούς σανίδας |
| Οικονομική ταχύτητα | 180-200m/min |
| Πλάκα πίεσης αερίου | 7 ομάδες |
| Πίεση ατμού | 00,8 ∆1,3Mpa |
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 180μ/λεπτό |
|---|---|
| Αριθμός στήθους Steam | 16 |
| Πλάκα πίεσης αερίου | 7 ομάδες |
| Πίεση αέρα | 0,5-0,6Mpa |
| Τύπος πλάκας πίεσης | πλωτός τύπος |
| αναλογία της βαλβίδας | 2 τεμάχια |
|---|---|
| Δυναμικό | 380V |
| Πίεση αέρα | 0,5-0,6Mpa |
| Πίεση ατμού | 00,8 ∆1,3Mpa |
| Απαιτήσεις θερμοκρασίας | 160℃ έως 180℃ |
| Πλάτος εργασίας | 1600 χλστ |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 150μ/λεπτό |
| Οικονομική ταχύτητα | 180-230m/min |
| Αριθμός θερμής πλάκας | 600mm Χ 10 τεμάχιο |
| μήκος τμήματος ψύξης | 5μ |
| Πλάτος εργασίας | 1600 χλστ |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 150μ/λεπτό |
| Οικονομική ταχύτητα | 180-230m/min |
| Αριθμός θερμής πλάκας | 600mm Χ 10 τεμάχιο |
| μήκος τμήματος ψύξης | 5μ |