| Πάχος πλάκας εκτύπωσης | 7,2 χλστ |
|---|---|
| Δυναμική ισορροπία κυλίνδρων εκτύπωσης | G6.3 |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 100-300m/min |
| Πλάτος εκτύπωσης | 9001600mm |
| Μήκος κυλίνδρων εκτύπωσης | 20003100mm |
| Όνομα | Ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων υψηλής αποδοτικότητας που κάνει τις τιμές μηχανών |
|---|---|
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Χρήση | αυλακώνοντας και τεμαχίζοντας μηχανή, εκτύπωση flexo χαρτοκιβωτίων |
| Ταχύτητα σχεδίου | 200+pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 200pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Τάση | 380V50HZ |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 50pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Αυτόματος βαθμός | semiauto |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 200pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Υλικό συσκευασίας | Ζαρωμένο έγγραφο |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 200pcs/min |
| Εφαρμογή | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Τάση | 220v/380V |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 200pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες | Τυπογραφεία, Εταιρεία διαφήμισης, τυπογραφία |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματο |
| Τάση | 220V/380V |
|---|---|
| Τύπος | Συσκευάζοντας γραμμή |
| τύπος κίνησης | Ηλεκτρική και Πνευματική |
| Υπόθεση | Καινούργιο |
| Υλικό συσκευασίας | Ξύλο, πλαστικό |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Τάση | 380V50HZ |
| Τύπος | ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Άλλο όνομα | Κεφαλοποιός |
|---|---|
| Βάρος μηχανής | 10000 χιλιοστά |
| Ακριβότητα εκτύπωσης | ±0.5mm |
| Εφαρμογή | Για την κατασκευή κυματοειδών κουτιών από χαρτόνια |
| Εκπαίδευση | Εκπαίδευση 15 ημερών, εκπαίδευση με βίντεο |