| Εξουσιοδότηση | 3 έτος |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Αυτόματος βαθμός | Πλήρως αυτόματος |
| Μέγεθος | 1400mm |
| ταχύτητα | 250pcs/min |
| Λειτουργία | Ζαρωμένη εκτύπωση χαρτοκιβωτίων που αυλακώνει τον τεμαχισμό |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 200pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 200pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Τρόπος μηχανών | Σε κυματοειδές πανό εκτυπωτής Slotter Flexo κιβωτίων |
| Λέξεις κλειδιά | Εκτύπωση χαρτοκιβωτίων με το slotter |
| Άλλο όνομα | Κεφαλοποιός |
|---|---|
| Εκπαίδευση | Εκπαίδευση 15 ημερών, εκπαίδευση με βίντεο |
| Βάρος της μηχανής | 10000 χιλιοστά |
| Δάχος τοίχου | 5070mm |
| Εργασίες | Από κυματισμένο χαρτόνι σε χαρτόνι |
| Λιμένας φόρτωσης | Τιαντζίν |
|---|---|
| Τοποθεσία εργοστασίου | Χεμπέι |
| πάχος τοίχου | 5070mm |
| Ακριβότητα εκτύπωσης | ±0.5mm |
| Ετικέτα αγκάθι | Η κατάθλιψη ή ο Μαξ Ντούρα |
| Δάχος τοίχου | 5070mm |
|---|---|
| Slotter | αυτοματοποιημένος |
| Λιμένας φόρτωσης | Τιαντζίν |
| Ακριβότητα εκτύπωσης | ±0.5mm |
| Ετικέτα κυλίνδρων Anilox | Χαϊλί |
| Τοποθεσία εργοστασίου | Χεμπέι |
|---|---|
| Slotter | αυτοματοποιημένος |
| Βάρος μηχανής | 10000 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Για την κατασκευή κυματοειδών κουτιών από χαρτόνια |
| Ετικέτα κυλίνδρων Anilox | Χαϊλί |
| Δάχος τοίχου | 5070mm |
|---|---|
| Άλλο όνομα | Κεφαλοποιός |
| Ακριβότητα εκτύπωσης | ±0.5mm |
| Βάρος μηχανής | 10000 χιλιοστά |
| Ετικέτα αγκάθι | Η κατάθλιψη ή ο Μαξ Ντούρα |