| Άλλο όνομα | Κεφαλοποιός |
|---|---|
| Ακριβότητα εκτύπωσης | ±0.5mm |
| Slotter | αυτοματοποιημένος |
| Βάρος μηχανής | 10000 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Για την κατασκευή κυματοειδών κουτιών από χαρτόνια |
| Δάχος τοίχου | 5070mm |
|---|---|
| Λιμένας φόρτωσης | Τιαντζίν |
| Εφαρμογή | Για την κατασκευή κυματοειδών κουτιών από χαρτόνια |
| Ετικέτα αγκάθι | Η κατάθλιψη ή ο Μαξ Ντούρα |
| Βάρος της μηχανής | 10000 χιλιοστά |
| Λιμένας φόρτωσης | Τιαντζίν |
|---|---|
| Εκπαίδευση | Εκπαίδευση 15 ημερών, εκπαίδευση με βίντεο |
| Τοποθεσία εργοστασίου | Χεμπέι |
| Slotter | αυτοματοποιημένος |
| Εργασίες | Από κυματισμένο χαρτόνι σε χαρτόνι |
| Εξουσιοδότηση | 3 έτος |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Αυτόματος βαθμός | Πλήρως αυτόματος |
| Μέγεθος | 900mm |
| ταχύτητα | 300 τμχ/λεπτό |
| Τετάρτη | 220V/380V |
|---|---|
| Τύπος | Συσκευάζοντας γραμμή |
| Τύπος κινητήρα | Ηλεκτρική και Πνευματική |
| Υπόθεση | Νέο |
| Υλικό συσκευασίας | Ξύλο, πλαστικό |
| πάχος τοίχου | 5070mm |
|---|---|
| Εργασίες | Από κυματισμένο χαρτόνι σε χαρτόνι |
| Ακριβότητα εκτύπωσης | ±0.5mm |
| Εκπαίδευση | Εκπαίδευση 15 ημερών, εκπαίδευση με βίντεο |
| Τοποθεσία εργοστασίου | Χεμπέι |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
|---|---|
| Πλάτος εγγράφου | 1800mm |
| Δύναμη κινητήρα | 45kw |
| Κατανάλωση | υψηλής χωρητικότητας |
| Ταχύτητα σχεδίου | 200m/Min |
| Μέγιστη ταχύτητα λειτουργίας | 150pcs/min |
|---|---|
| Ανώτατο μέγεθος σίτισης | 1250*2600 mm |
| Ελάχιστο μέγεθος σίτισης | 420*720mm |
| Ανώτατο μέγεθος εκτύπωσης | 1200*2400mm |
| Πάχος χαρτονιού | 211mm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Τύπος | Αυτόματος |
| Ταχύτητα | 150-180m/min |
| Χρήση | Εκτύπωση κιβωτίων |
| Χρώμα | Γαλλικός γκρίζος |
| Max που τρέχει την ταχύτητα | 3250m/min |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα συσκευασίας | 20 συσκευασίες/min |
| Μέγιστο μέγεθος χαρτονιού | 700 mm*500 mm |
| Ελάχιστο μέγεθος χαρτονιού | 195mm*105mm |
| Μέγιστο πλάτος χαρτονιού (συμπεριλαμβανομένης της κάλυψης κλίσης) | 1100 χιλιοστά |