| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Τύπος | Αυτόματος |
| Ταχύτητα | 100-130m/min |
| Χρήση | Αυλάκωση εκτύπωσης |
| Χρώμα | λευκό, μαύρο |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Τάση | 380v50hz |
| Τύπος | Ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Εργασίες | Από κυματισμένο χαρτόνι σε χαρτόνι |
|---|---|
| Λιμένας φόρτωσης | Τιαντζίν |
| Slotter | αυτοματοποιημένος |
| Άλλο όνομα | Κεφαλοποιός |
| Δάχος τοίχου | 5070mm |
| Ακριβότητα εκτύπωσης | ±0.5mm |
|---|---|
| Slotter | αυτοματοποιημένος |
| Βάρος της μηχανής | 10000 χιλιοστά |
| Τοποθεσία εργοστασίου | Χεμπέι |
| Εκπαίδευση | Εκπαίδευση 15 ημερών, εκπαίδευση με βίντεο |
| Ταχύτητα εργασίας | 180pcs/min |
|---|---|
| Ανώτατο μέγεθος εγγράφου | 1600x2800mm |
| Ελάχιστο μέγεθος εγγράφου | 450x850mm |
| Μέγιστη περιοχή εκτύπωσης | 1400x2600mm |
| Τυποποιημένο πάχος Plete | 3.2-7.2 |
| Διάμετρος κυλίνδρων πιάτων εκτύπωσης | Φ300-Φ530mm |
|---|---|
| Σκληρότητα κυλίνδρων εκτύπωσης | HRC50-55 |
| Πλάτος εκτύπωσης | 9001600mm |
| Ακρίβεια ισορροπίας κυλίνδρων εκτύπωσης | ≤0.75mm |
| Όνομα | Κυματοειδές χαρτοκιβώτιο Flexo Εκτυπωτική μηχανή |
| όνομα | Κυματοειδές χαρτοκιβώτιο Flexo Εκτυπωτική μηχανή |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων εκτύπωσης | Επιχρωμίωση |
| Δυναμική ισορροπία κυλίνδρων εκτύπωσης | G6.3 |
| Διάμετρος κυλίνδρων πιάτων εκτύπωσης | Φ300-Φ530mm |
| Χρώμα εκτύπωσης | 1-6 χρώματα |
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0.1mm |
|---|---|
| Ακρίβεια ισορροπίας κυλίνδρων εκτύπωσης | ≤0.75mm |
| Πλάτος εκτύπωσης | 9001600mm |
| Όνομα | Κυματοειδές χαρτοκιβώτιο Flexo Εκτυπωτική μηχανή |
| Δυναμική ισορροπία κυλίνδρων εκτύπωσης | G6.3 |
| Printing Width | 900-1600mm |
|---|---|
| Printing Cylinder Hardness | HRC50-55 |
| Printing Cylinder Length | 2000-3100mm |
| Printing Plate Cylinder Diameter | Φ300-Φ530mm |
| Printing Accuracy | ±0.1mm |
| Printing Cylinder Dynamic Balance | G6.3 |
|---|---|
| Printing Cylinder Axial Runout | ≤0.1mm |
| Printing Cylinder Surface Treatment | Chrome Plating |
| Printing Accuracy | ±0.1mm |
| Name | Corrugated Carton Flexo Printing Machine |