| Max που τρέχει την ταχύτητα | 3250m/min |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα συσκευασίας | 20 συσκευασίες/min |
| Μέγιστο μέγεθος χαρτονιού | 700 mm*500 mm |
| Ελάχιστο μέγεθος χαρτονιού | 195mm*105mm |
| Μέγιστο πλάτος χαρτονιού (συμπεριλαμβανομένης της κάλυψης κλίσης) | 1100 χιλιοστά |
| Max που τρέχει την ταχύτητα | 3250m/min |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα συσκευασίας | 20 συσκευασίες/min |
| Μέγιστο μέγεθος χαρτονιού | 700 mm*500 mm |
| Ελάχιστο μέγεθος χαρτονιού | 195mm*105mm |
| Μέγιστο πλάτος χαρτονιού (συμπεριλαμβανομένης της κάλυψης κλίσης) | 1100 χιλιοστά |
| Printing Cylinder Balance Precision | ≤0.75mm |
|---|---|
| Printing Cylinder Hardness | HRC50-55 |
| Printing Accuracy | ±0.1mm |
| Printing Width | 900-1600mm |
| Printing Plate Thickness | 7.2mm |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 200pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Ακριβότητα εκτύπωσης | ±0.5mm |
|---|---|
| Βάρος μηχανής | 10000 χιλιοστά |
| Άλλο όνομα | Κεφαλοποιός |
| Εκπαίδευση | Εκπαίδευση 15 ημερών, εκπαίδευση με βίντεο |
| Εφαρμογή | Για την κατασκευή κυματοειδών κουτιών από χαρτόνια |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 100pieces/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Διαστάσεις (L*W*H | 4700*2800*1800mm |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Ετικέτα κυλίνδρων Anilox | Χαϊλί |
|---|---|
| Λιμένας φόρτωσης | Τιαντζίν |
| Εφαρμογή | Για την κατασκευή κυματοειδών κουτιών από χαρτόνια |
| Ετικέτα αγκάθι | Η κατάθλιψη ή ο Μαξ Ντούρα |
| Βάρος της μηχανής | 10000 χιλιοστά |
| Ακριβότητα εκτύπωσης | ±0.5mm |
|---|---|
| Άλλο όνομα | Κεφαλοποιός |
| Εργασίες | Από κυματισμένο χαρτόνι σε χαρτόνι |
| Δάχος τοίχου | 5070mm |
| Ετικέτα αγκάθι | Η κατάθλιψη ή ο Μαξ Ντούρα |
| Άλλο όνομα | Κεφαλοποιός |
|---|---|
| Ετικέτα αγκάθι | Η κατάθλιψη ή ο Μαξ Ντούρα |
| Λιμένας φόρτωσης | Τιαντζίν |
| Ακριβότητα εκτύπωσης | ±0.5mm |
| Τοποθεσία εργοστασίου | Χεμπέι |
| Ετικέτα κυλίνδρων Anilox | Χαϊλί |
|---|---|
| Εφαρμογή | Για την κατασκευή κυματοειδών κουτιών από χαρτόνια |
| Άλλο όνομα | Κεφαλοποιός |
| Εργασίες | Από κυματισμένο χαρτόνι σε χαρτόνι |
| Λιμένας φόρτωσης | Τιαντζίν |