| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 60pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Αυτόματη βαθμολογία | Ημι-αυτοκίνητο |
| Εργασίες | Από κυματισμένο χαρτόνι σε χαρτόνι |
|---|---|
| Άλλο όνομα | Κεφαλοποιός |
| Λιμένας φόρτωσης | Τιαντζίν |
| πάχος τοίχου | 5070mm |
| Τοποθεσία εργοστασίου | Χεμπέι |
| Δάχος τοίχου | 5070mm |
|---|---|
| Ετικέτα κυλίνδρων Anilox | Χαϊλί |
| Άλλο όνομα | Κεφαλοποιός |
| Slotter | αυτοματοποιημένος |
| Εκπαίδευση | Εκπαίδευση 15 ημερών, εκπαίδευση με βίντεο |
| Βάρος της μηχανής | 10000 χιλιοστά |
|---|---|
| Τοποθεσία εργοστασίου | Χεμπέι |
| Slotter | αυτοματοποιημένος |
| Ετικέτα αγκάθι | Η κατάθλιψη ή ο Μαξ Ντούρα |
| Ακριβότητα εκτύπωσης | ±0.5mm |
| Εφαρμογή | Για την κατασκευή κυματοειδών κουτιών από χαρτόνια |
|---|---|
| Λιμένας φόρτωσης | Τιαντζίν |
| Εργασίες | Από κυματισμένο χαρτόνι σε χαρτόνι |
| Ετικέτα αγκάθι | Η κατάθλιψη ή ο Μαξ Ντούρα |
| Ετικέτα κυλίνδρων Anilox | Χαϊλί |
| Εκπαίδευση | Εκπαίδευση 15 ημερών, εκπαίδευση με βίντεο |
|---|---|
| Ετικέτα αγκάθι | Η κατάθλιψη ή ο Μαξ Ντούρα |
| πάχος τοίχου | 5070mm |
| Εργασίες | Από κυματισμένο χαρτόνι σε χαρτόνι |
| Slotter | αυτοματοποιημένος |
| Τοποθεσία εργοστασίου | Χεμπέι |
|---|---|
| Εργασίες | Από κυματισμένο χαρτόνι σε χαρτόνι |
| Ετικέτα κυλίνδρων Anilox | Χαϊλί |
| Λιμένας φόρτωσης | Τιαντζίν |
| Δάχος τοίχου | 5070mm |
| Εξουσιοδότηση | 3 έτος |
|---|---|
| Όρος | ΝΕΟΣ |
| Αυτόματος βαθμός | Πλήρως αυτόματος |
| Μέγεθος | 1400mm |
| Ταχύτητα | 250pcs/min |
| Slotter | αυτοματοποιημένος |
|---|---|
| Ακριβότητα εκτύπωσης | ±0.5mm |
| Τοποθεσία εργοστασίου | Χεμπέι |
| Εκπαίδευση | Εκπαίδευση 15 ημερών, εκπαίδευση με βίντεο |
| Άλλο όνομα | Κεφαλοποιός |
| Slotter | αυτοματοποιημένος |
|---|---|
| Ακριβότητα εκτύπωσης | ±0.5mm |
| Τοποθεσία εργοστασίου | Χεμπέι |
| Εκπαίδευση | Εκπαίδευση 20 ημερών, εκπαίδευση με βίντεο |
| Άλλο όνομα | Κεφαλοποιός |