| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Λειτουργία | χαρτόνι που διπλώνει να κολλήσει |
| Λέξεις κλειδιά | καλλυντικό κιβώτιο που διπλώνει να κολλήσει |
| ταχύτητα | 0-300m/min |
| Αυτόματος βαθμός | Πλήρως αυτόματος |
| Max που τρέχει την ταχύτητα | 3250m/min |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα συσκευασίας | 20 συσκευασίες/min |
| Μέγιστο μέγεθος χαρτονιού | 700 mm*500 mm |
| Ελάχιστο μέγεθος χαρτονιού | 195mm*105mm |
| Μέγιστο πλάτος χαρτονιού (συμπεριλαμβανομένης της κάλυψης κλίσης) | 1100 χιλιοστά |
| Max που τρέχει την ταχύτητα | 3250m/min |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα συσκευασίας | 20 συσκευασίες/min |
| Μέγιστο μέγεθος χαρτονιού | 700 mm*500 mm |
| Ελάχιστο μέγεθος χαρτονιού | 195mm*105mm |
| Μέγιστο πλάτος χαρτονιού (συμπεριλαμβανομένης της κάλυψης κλίσης) | 1100 χιλιοστά |
| Max που τρέχει την ταχύτητα | 3250m/min |
|---|---|
| Max packaging speed | 20 packages/min |
| Maximum cardboard size | 700mm*500mm |
| Ελάχιστο μέγεθος χαρτονιού | 195mm*105mm |
| Maximum width of cardboard (including swing cover) | 1100mm |
| Max που τρέχει την ταχύτητα | 3250m/min |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα συσκευασίας | 20 συσκευασίες/min |
| Μέγιστο μέγεθος χαρτονιού | 700 mm*500 mm |
| Ελάχιστο μέγεθος χαρτονιού | 195mm*105mm |
| Μέγιστο πλάτος χαρτονιού (συμπεριλαμβανομένης της κάλυψης κλίσης) | 1100 χιλιοστά |
| Ονομασία | Κυματοειδές χαρτοκιβώτιο Flexo Εκτυπωτική μηχανή |
|---|---|
| Πάχος πλάκας εκτύπωσης | 7,2 χλστ |
| Δυναμική ισορροπία κυλίνδρου εκτύπωσης | G6.3 |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 100-300m/min |
| Διάμετρος κυλίνδρων πιάτων εκτύπωσης | Φ300-Φ530mm |
| Ονομασία | Κυματοειδές χαρτοκιβώτιο Flexo Εκτυπωτική μηχανή |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρων πιάτων εκτύπωσης | Φ300-Φ530mm |
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0,1 mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων εκτύπωσης | Χρωματισμός |
| Σκληρότητα κυλίνδρων εκτύπωσης | HRC50-55 |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Τρόπος σίτισης | Τροφοδότης ακρών μολύβδου |
| Τύπος | ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Όνομα προϊόντων | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων γραμμών παραγωγής ζαρωμένου χαρτονιού που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 200pcs/min |
| Τύπος τροφοδοσίας | τροφοδότης άκρων με κενό μόλυβδο |
| Εφαρμόσιμο χαρτόνι | 3Πενταπλάσιο κυματοειδές χαρτόνι |
| Τύπος εμπορίας | Συνηθισμένο προϊόν |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 200PCS/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Χρώμα | yello, μπλε, άσπρος ή προσαρμοσμένος |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |