| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Μέγεθος | προσαρμοσμένος |
| Τάση | 380V50HZ |
| Τύπος | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 250pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Μέγεθος | προσαρμοσμένος |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Αξονικό Runout κυλίνδρων εκτύπωσης | ≤0.1mm |
|---|---|
| Πάχος πλάκας εκτύπωσης | 7,2 χλστ |
| Ακριβότητα ισορροπίας κυλίνδρου εκτύπωσης | ≤ 0,75 mm |
| Χρώμα εκτύπωσης | 1-6 Χρώματα |
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων εκτύπωσης | Χρωματισμός |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 300pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Μέγεθος | προσαρμοσμένος |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Ταχύτητα | 0-70pcs/min |
| Τροφή | Τροφή σε αλυσίδα |
| Λειτουργία | Εκτύπωση Στρώσεις Τυποποιητικά χαρτόνια |
| Χρώμα εκτύπωσης | 1-6 χρώματα |
|---|---|
| Όνομα | Κυματοειδές χαρτοκιβώτιο Flexo Εκτυπωτική μηχανή |
| Ακρίβεια ισορροπίας κυλίνδρων εκτύπωσης | ≤0.75mm |
| Μήκος κυλίνδρων εκτύπωσης | 20003100mm |
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0.1mm |
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0.1mm |
|---|---|
| Σκληρότητα κυλίνδρων εκτύπωσης | HRC50-55 |
| Όνομα | Κυματοειδές χαρτοκιβώτιο Flexo Εκτυπωτική μηχανή |
| Ακρίβεια ισορροπίας κυλίνδρων εκτύπωσης | ≤0.75mm |
| Πλάτος εκτύπωσης | 9001600mm |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 200pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Τάση | 380V50HZ |
| Τύπος | ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων εκτύπωσης | Επιχρωμίωση |
|---|---|
| Αξονικό Runout κυλίνδρων εκτύπωσης | ≤0.1mm |
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0.1mm |
| Διάμετρος κυλίνδρων πιάτων εκτύπωσης | Φ300-Φ530mm |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 100-300m/min |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 200pcs/min |
| Τμήματα πυρήνων | Κιβώτιο ταχυτήτων, εργαλείο, ρουλεμάν, μηχανή, PLC |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Αυτόματος βαθμός | Πλήρης αυτόματος |