| αυτόματος βαθμός | Αυτόματο |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Φλεξοτύπωση με μηχανή κοπής πετσέτας |
| Τύπος | 2800 |
| Χρώμα | Γκρι, άσπρο |
| Όνομα προϊόντος | Μηχάνημα πλαστικοποίησης από κυματοειδές χαρτόνι φλάουτου |
| Μέγιστο μέγεθος χαρτονιού | 1200X2400mm |
|---|---|
| Υψόμετρο στοίβωσης από χαρτόνι | 1800 χιλιοστά |
| Μέγιστο βάρος στοιβάσματος | 1500 κιλά |
| Στήλες στοιβαγμένες | μονή στήλη |
| Μέθοδος ανύψωσης χαρτονιού | υδραυλικό πιρούνι ανύψωσης |
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0.1mm |
|---|---|
| Σκληρότητα κυλίνδρων εκτύπωσης | HRC50-55 |
| Πάχος πλάκας εκτύπωσης | 7,2 χλστ |
| Όνομα | Κυματοειδές χαρτοκιβώτιο Flexo Εκτυπωτική μηχανή |
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων εκτύπωσης | Επιχρωμίωση |
| Ονομασία | Κυματοειδές χαρτοκιβώτιο Flexo Εκτυπωτική μηχανή |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων εκτύπωσης | Χρωματισμός |
| Διάμετρος κυλίνδρων πιάτων εκτύπωσης | Φ300-Φ530mm |
| Ακριβότητα ισορροπίας κυλίνδρου εκτύπωσης | ≤ 0,75 mm |
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0,1 mm |
| Διάμετρος κυλίνδρων πιάτων εκτύπωσης | Φ100-Φ400mm |
|---|---|
| Όνομα | Κυματοειδές χαρτοκιβώτιο Flexo Εκτυπωτική μηχανή |
| Δυναμική ισορροπία κυλίνδρων εκτύπωσης | G6.3 |
| Μήκος εκτύπωσης | Απεριόριστος |
| Χρώμα εκτύπωσης | 6 χρώματα |
| Ακρίβεια ισορροπίας κυλίνδρων εκτύπωσης | ≤0.75mm |
|---|---|
| Όνομα | Κυματοειδές χαρτοκιβώτιο Flexo Εκτυπωτική μηχανή |
| Μήκος κυλίνδρων εκτύπωσης | 20003100mm |
| Πάχος πλάκας εκτύπωσης | 7,2 χλστ |
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0.1mm |
| Χρώμα εκτύπωσης | 1-6 χρώματα |
|---|---|
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0.1mm |
| Πλάτος εκτύπωσης | 9001600mm |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 100-300m/min |
| Μήκος κυλίνδρων εκτύπωσης | 20003100mm |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 200pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Τάση | 380V50HZ |
| Εξουσιοδότηση | 3 έτος |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Αυτόματος βαθμός | Πλήρως αυτόματος |
| Μέγεθος | 900mm |
| ταχύτητα | 250pcs/min |
| Πάχος πλάκας εκτύπωσης | 7,2 χλστ |
|---|---|
| Υλικό κυλίνδρων εκτύπωσης | 45# χάλυβας |
| Πλάτος εκτύπωσης | 1400mm |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 150m/min |
| Σκληρότητα κυλίνδρων εκτύπωσης | HRC50-55 |