| Printing Cylinder Dynamic Balance | G6.3 |
|---|---|
| Printing Plate Cylinder Diameter | Φ300-Φ530mm |
| Printing Cylinder Balance Precision | ≤0.75mm |
| Printing Accuracy | ±0.1mm |
| Printing Cylinder Axial Runout | ≤0.1mm |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Τύπος | Πλήρως αυτόματο |
| Ταχύτητα | 240 m/min |
| Υπόθεση | Νέο |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Υποστήριξη μέσω διαδικτύου, τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο |
| αυτόματος βαθμός | Αυτόματο |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Φλεξοτύπωση με μηχανή κοπής πετσέτας |
| Τύπος | 2800 |
| Χρώμα | Γκρι, άσπρο |
| Όνομα προϊόντος | Μηχάνημα πλαστικοποίησης από κυματοειδές χαρτόνι φλάουτου |
| Πλάτος εκτύπωσης | 1600mm |
|---|---|
| Όνομα | Κυματοειδές χαρτοκιβώτιο Flexo Εκτυπωτική μηχανή |
| Υλικό κυλίνδρων εκτύπωσης | 45# χάλυβας |
| Χρώμα εκτύπωσης | 6 χρώματα |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 150m/min |
| Αξονικό Runout κυλίνδρων εκτύπωσης | ≤0.1mm |
|---|---|
| Ονομασία | Κυματοειδές χαρτοκιβώτιο Flexo Εκτυπωτική μηχανή |
| Διάμετρος κυλίνδρων πιάτων εκτύπωσης | Φ300-Φ530mm |
| Ακριβότητα ισορροπίας κυλίνδρου εκτύπωσης | ≤ 0,75 mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων εκτύπωσης | Χρωματισμός |
| Όνομα | 1400 αυτόματη 3 ζαρωμένη χρώματα μηχανή εκτύπωσης Flexo με την αυλάκωση για το κιβώτιο πιτσών |
|---|---|
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Ταχύτητα σχεδίου | 200pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 200pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή κατασκευής χαρτοκιβωτίων γραμμής παραγωγής κυματοειδούς χαρτονιού |
|---|---|
| Όνομα | 900x2000 μηχανή εκτύπωσης Flexo 4 τεμαχισμός μηχανών εκτύπωσης Flexo χρώματος |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Ταχύτητα σχεδίου | 200pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 200pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Αυτόματος βαθμός | Πλήρης αυτόματος |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 200pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Ανώτατο μέγεθος σίτισης | 1650*2600 χιλ. |
| Χρώμα | 1-6 χρώμα προαιρετικό |