| Λειτουργία | Θέρμανση, στέγνωμα και διαμόρφωση κυματοειδούς σανίδας |
|---|---|
| Ονομα | διπλό facer |
| Διορθωτικό σύστημα | 2 ομάδες |
| Πίεση ατμού | 00,8 ∆1,3Mpa |
| Πίεση αέρα | 0,5-0,6Mpa |
| Υλικό εργασίας | Κυματοειδές σκάφος |
|---|---|
| Αριθμός στήθους Steam | 10 |
| αναλογία της βαλβίδας | 2 κομμάτια |
| Τύπος πλάκας πίεσης | πλωτός τύπος |
| Πίεση αέρα | 0,5-0,6Mpa |
| αναλογία της βαλβίδας | 2 κομμάτια |
|---|---|
| Πίεση αέρα | 0,5-0,6Mpa |
| Λειτουργία | Θέρμανση, στέγνωμα και διαμόρφωση κυματοειδούς σανίδας |
| Οικονομική ταχύτητα | 120-180m/min |
| Υλικό εργασίας | Κυματοειδές σκάφος |
| Δυναμικό | 380V |
|---|---|
| Οικονομική ταχύτητα | 120-180m/min |
| αναλογία της βαλβίδας | 2 κομμάτια |
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 180μ/λεπτό |
| Λειτουργία | Θέρμανση, στέγνωμα και διαμόρφωση κυματοειδούς σανίδας |
| Πίεση αέρα | 0,5-0,6Mpa |
|---|---|
| αναλογία της βαλβίδας | 2 κομμάτια |
| Λειτουργία | Θέρμανση, στέγνωμα και διαμόρφωση κυματοειδούς σανίδας |
| Ονομα | διπλό facer |
| Τύπος πλάκας πίεσης | πλωτός τύπος |
| Υλικό εργασίας | Κυματοειδές σκάφος |
|---|---|
| Διορθωτικό σύστημα | 2 ομάδες |
| Πλάκα πίεσης αερίου | 7 ομάδες |
| Πίεση αέρα | 0,5-0,6Mpa |
| Τύπος πλάκας πίεσης | πλωτός τύπος |
| Διορθωτικό σύστημα | 2 ομάδες |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 180μ/λεπτό |
| Ονομα | διπλό facer |
| Οικονομική ταχύτητα | 120-180m/min |
| Αριθμός στήθους Steam | 10 |
| αναλογία της βαλβίδας | 2 κομμάτια |
|---|---|
| Οικονομική ταχύτητα | 120-180m/min |
| Πίεση αέρα | 0,5-0,6Mpa |
| Τύπος πλάκας πίεσης | πλωτός τύπος |
| Πίεση ατμού | 00,8 ∆1,3Mpa |
| Όνομα | ενιαίο facer |
|---|---|
| Χρήση | Κατασκευή κυματισμού από χαρτόνι |
| Χρώμα | λευκό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| υλικό συσκευασίας | Πλαστικό, έγγραφο, ξύλο |
| Ονομασία | ενιαίο facer |
|---|---|
| Χρήση | Κατασκευή κυματισμού από χαρτόνι |
| Χρώμα | λευκό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| υλικό συσκευασίας | Πλαστικό, έγγραφο, ξύλο |