| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| ανώτατη ταχύτητα εργασίας | 120pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Τύπος μηχανών | μηχανή εκτύπωσης flexo υψηλής ταχύτητας |
| ηλεκτρικό compoment | Σνάιντερ, simens |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 150pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Μέγεθος | προσαρμοσμένος |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 60pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Αυτόματος βαθμός | Ημι-αυτοκίνητο |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 150pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Χρώμα | Σύμφωνα με την απαίτηση του πελάτη |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 60pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Αυτόματος βαθμός | Ημι-αυτοκίνητο |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 60pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Αυτόματη βαθμολογία | Ημι-αυτοκίνητο |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 200pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Τάση | 380V50HZ |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 250pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Δυναμική ισορροπία κυλίνδρων εκτύπωσης | G6.3 |
|---|---|
| Πλάτος εκτύπωσης | 9001600mm |
| Μήκος κυλίνδρων εκτύπωσης | 20003100mm |
| Ακρίβεια ισορροπίας κυλίνδρων εκτύπωσης | ≤0.75mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων εκτύπωσης | Επιχρωμίωση |
| Δυναμική ισορροπία κυλίνδρων εκτύπωσης | G6.3 |
|---|---|
| Μήκος κυλίνδρων εκτύπωσης | 20003100mm |
| Πάχος πλάκας εκτύπωσης | 7,2 χλστ |
| Σκληρότητα κυλίνδρων εκτύπωσης | HRC50-55 |
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων εκτύπωσης | Επιχρωμίωση |