| Λειτουργία | εκτύπωση, τεμαχισμός |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 180pcs/min |
| Μέγεθος εκτύπωσης | Προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | ζαρωμένη κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πλαστική κάλυψη ταινιών ή ξύλινη συσκευασία περίπτωσης () |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 200pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Τύπος σίτισης | Σίτιση αλυσίδων ή αυτόματη σίτιση |
| Επεξεργασία κυλίνδρων | επεξεργασία απόσβεσης με το χρώμιο που ντύνεται |
| Ονομασία | Μηχανή κοπής πεπιεσμένου χαρτονιού |
|---|---|
| Υλικό | Σίδηρο |
| Τετάρτη | 220V / 380V / 440V |
| Ταχύτητα | 130 pic/min |
| Βάρος | 28000 κλ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Τύπος | Αυτόματος |
| Ταχύτητα | 200-220m/min |
| Χρήση | Εκτύπωση χαρτοκιβωτίων |
| Χρώμα | Γκρι, Λευκό |
| Όνομα προϊόντων | Αυτόματο μηχάνημα εκτύπωσης Flexo με στοίβακτη κοπής καλουπιών με εγκοπές |
|---|---|
| Κατηγορία | Κυματοειδές χαρτοκιβώτιο Flexo Εκτυπωτική μηχανή |
| Ανώτατο μέγεθος σίτισης | 2800x1600mm |
| Μέγιστο μέγεθος εκτύπωσης | 2600x1600mm |
| Ελάχιστο μέγεθος σίτισης | 370mm×600mm |
| Μήκος κυλίνδρων εκτύπωσης | 20003100mm |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων εκτύπωσης | Επιχρωμίωση |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 100-300m/min |
| Όνομα | Κυματοειδές χαρτοκιβώτιο Flexo Εκτυπωτική μηχανή |
| Πάχος πλάκας εκτύπωσης | 7,2 χλστ |
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0.1mm |
|---|---|
| Πλάτος εκτύπωσης | 9001600mm |
| Ακρίβεια ισορροπίας κυλίνδρων εκτύπωσης | ≤0.75mm |
| Χρώμα εκτύπωσης | 1-6 χρώματα |
| Μήκος κυλίνδρων εκτύπωσης | 20003100mm |
| Σκληρότητα κυλίνδρων εκτύπωσης | HRC50-55 |
|---|---|
| Πλάτος εκτύπωσης | 9001600mm |
| Χρώμα εκτύπωσης | 1-6 χρώματα |
| Δυναμική ισορροπία κυλίνδρων εκτύπωσης | G6.3 |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 100-300m/min |
| Ακρίβεια ισορροπίας κυλίνδρων εκτύπωσης | ≤0.75mm |
|---|---|
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 100-300m/min |
| Πλάτος εκτύπωσης | 9001600mm |
| Διάμετρος κυλίνδρων πιάτων εκτύπωσης | Φ300-Φ530mm |
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0.1mm |
| Διάμετρος κυλίνδρων πιάτων εκτύπωσης | Φ300-Φ530mm |
|---|---|
| Χρώμα εκτύπωσης | 1-6 χρώματα |
| Όνομα | Κυματοειδές χαρτοκιβώτιο Flexo Εκτυπωτική μηχανή |
| Αξονικό Runout κυλίνδρων εκτύπωσης | ≤0.1mm |
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0.1mm |