| Δυναμική ισορροπία κυλίνδρων εκτύπωσης | G6.3 |
|---|---|
| Πάχος πλάκας εκτύπωσης | 7,2 χλστ |
| Διάμετρος κυλίνδρων πιάτων εκτύπωσης | Φ300-Φ530mm |
| Όνομα | Κυματοειδές χαρτοκιβώτιο Flexo Εκτυπωτική μηχανή |
| Χρώμα εκτύπωσης | 1-6 χρώματα |
| Διάμετρος κυλίνδρων πιάτων εκτύπωσης | Φ300-Φ530mm |
|---|---|
| Πλάτος εκτύπωσης | 9001600mm |
| Πάχος πλάκας εκτύπωσης | 7,2 χλστ |
| Χρώμα εκτύπωσης | 1-6 Χρώματα |
| Ονομασία | Κυματοειδές χαρτοκιβώτιο Flexo Εκτυπωτική μηχανή |
| Name | Corrugated Carton Flexo Printing Machine |
|---|---|
| Printing Cylinder Balance Precision | ≤0.75mm |
| Printing Width | 900-1600mm |
| Printing Plate Cylinder Diameter | Φ300-Φ530mm |
| Printing Cylinder Surface Treatment | Chrome Plating |
| Όνομα προϊόντων | Μηχάνημα εκτύπωσης Flexo κυματοειδές χαρτοκιβώτιο 4 χρωμάτων με κοπή μήτρας |
|---|---|
| Κατηγορία | Κυματοειδές χαρτοκιβώτιο Flexo Εκτυπωτική μηχανή |
| Ταχύτητα σχεδίου | 260 τμχ/λεπτό |
| Ταχύτητα εργασίας | 200-250 τμχ/λεπτό |
| Ανώτατο μέγεθος σίτισης | 1400Χ3300χιλ |
| Όνομα | 900x2000 ζαρωμένη αυλάκωση μηχανών εκτύπωσης Flexo χαρτοκιβωτίων μελανιού χαρτόνι |
|---|---|
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Ταχύτητα σχεδίου | 200pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα | 3 χρώματα που αυλακώνουν την τεμαχίζοντας ζαρωμένη μηχανή εκτύπωσης Flexo χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Ταχύτητα σχεδίου | 200pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντων | Αυτόματη 4 ζαρωμένη χρώματα μηχανή εκτύπωσης Flexo χαρτοκιβωτίων που αυλακώνει τον τεμαχισμό |
|---|---|
| Κατηγορία | Κυματοειδές χαρτοκιβώτιο Flexo Εκτυπωτική μηχανή |
| Ταχύτητα σχεδίου | 260 τμχ/λεπτό |
| Ταχύτητα εργασίας | 240 PC/λ. |
| Ανώτατο μέγεθος σίτισης | 1200X2400mm |
| Όνομα | Αυτόματος ζαρωμένος τροφοδότης Eage μολύβδου μηχανών εκτύπωσης Flexo χαρτοκιβωτίων που αυλακώνει τον |
|---|---|
| Ταχύτητα εργασίας | 130pcs/min |
| Ανώτατο μέγεθος εγγράφου | 1600x2800mm |
| Ελάχιστο μέγεθος εγγράφου | 450x850mm |
| Μέγιστη περιοχή εκτύπωσης | 1600x2800mm |
| Όνομα | Ζαρωμένος μελάνι χαρτοκιβωτίων Flexo εκτύπωσης μηχανών κόπτης κύβων Slotter που προσαρμόζεται περιστ |
|---|---|
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Ταχύτητα σχεδίου | 200pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 200pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Τάση | 380V50HZ |