| Ακρίβεια ισορροπίας κυλίνδρων εκτύπωσης | ≤0.03mm |
|---|---|
| Δυναμική ισορροπία κυλίνδρων εκτύπωσης | G6.3 |
| Μήκος κυλίνδρων εκτύπωσης | 800-1200mm |
| Χρώμα εκτύπωσης | 6 χρώματα |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 150m/min |
| Διάμετρος κυλίνδρων πιάτων εκτύπωσης | Φ300-Φ530mm |
|---|---|
| Μήκος κυλίνδρων εκτύπωσης | 20003100mm |
| Σκληρότητα κυλίνδρων εκτύπωσης | HRC50-55 |
| Αξονικό Runout κυλίνδρων εκτύπωσης | ≤0.1mm |
| Χρώμα εκτύπωσης | 1-6 χρώματα |
| Αξονικό Runout κυλίνδρων εκτύπωσης | ≤0.1mm |
|---|---|
| Πάχος πλάκας εκτύπωσης | 7,2 χλστ |
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων εκτύπωσης | Επιχρωμίωση |
| Πλάτος εκτύπωσης | 9001600mm |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 100-300m/min |
| Πάχος πλάκας εκτύπωσης | 7,2 χλστ |
|---|---|
| Αξονικό Runout κυλίνδρων εκτύπωσης | ≤0.1mm |
| Διάμετρος κυλίνδρων πιάτων εκτύπωσης | Φ300-Φ530mm |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 100-300m/min |
| Όνομα | Κυματοειδές χαρτοκιβώτιο Flexo Εκτυπωτική μηχανή |
| Διάμετρος κυλίνδρων πιάτων εκτύπωσης | Φ300-Φ530mm |
|---|---|
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 100-300m/min |
| Όνομα | Κυματοειδές χαρτοκιβώτιο Flexo Εκτυπωτική μηχανή |
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων εκτύπωσης | Επιχρωμίωση |
| Σκληρότητα κυλίνδρων εκτύπωσης | HRC50-55 |
| Ονομασία | Κυματοειδές χαρτοκιβώτιο Flexo Εκτυπωτική μηχανή |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων εκτύπωσης | Χρωματισμός |
| Πάχος πλάκας εκτύπωσης | 7,2 χλστ |
| Μέγεθος κυλίνδρου εκτύπωσης | 2000-3100 mm |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 100-300m/min |
| Χρώμα εκτύπωσης | 1-6 Χρώματα |
|---|---|
| Διάμετρος κυλίνδρων πιάτων εκτύπωσης | Φ300-Φ530mm |
| Σκληρότητα κυλίνδρων εκτύπωσης | HRC50-55 |
| Ονομασία | Κυματοειδές χαρτοκιβώτιο Flexo Εκτυπωτική μηχανή |
| Πάχος πλάκας εκτύπωσης | 7,2 χλστ |
| Σκληρότητα κυλίνδρων εκτύπωσης | HRC50-55 |
|---|---|
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0.1mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων εκτύπωσης | Επιχρωμίωση |
| Δυναμική ισορροπία κυλίνδρων εκτύπωσης | G6.3 |
| Όνομα | Κυματοειδές χαρτοκιβώτιο Flexo Εκτυπωτική μηχανή |
| Πάχος πλάκας εκτύπωσης | 7,2 χλστ |
|---|---|
| Αξονικό Runout κυλίνδρων εκτύπωσης | ≤0.1mm |
| Πλάτος εκτύπωσης | 9001600mm |
| Δυναμική ισορροπία κυλίνδρων εκτύπωσης | G6.3 |
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0.1mm |
| Πλάτος εκτύπωσης | 9001600mm |
|---|---|
| Όνομα | Κυματοειδές χαρτοκιβώτιο Flexo Εκτυπωτική μηχανή |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 100-300m/min |
| Δυναμική ισορροπία κυλίνδρων εκτύπωσης | G6.3 |
| Ακρίβεια ισορροπίας κυλίνδρων εκτύπωσης | ≤0.75mm |