| Χρώμα εκτύπωσης | 1-6 χρώματα |
|---|---|
| Δυναμική ισορροπία κυλίνδρων εκτύπωσης | G6.3 |
| Πάχος πλάκας εκτύπωσης | 7,2 χλστ |
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0.1mm |
| Διάμετρος κυλίνδρων πιάτων εκτύπωσης | Φ300-Φ530mm |
| Σκληρότητα κυλίνδρων εκτύπωσης | HRC50-55 |
|---|---|
| Πλάτος εκτύπωσης | 9001600mm |
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0,1 mm |
| Πάχος πλάκας εκτύπωσης | 7,2 χλστ |
| Ακριβότητα ισορροπίας κυλίνδρου εκτύπωσης | ≤ 0,75 mm |
| Σκληρότητα κυλίνδρων εκτύπωσης | HRC50-55 |
|---|---|
| Ακρίβεια ισορροπίας κυλίνδρων εκτύπωσης | ≤0.03mm |
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0.15mm |
| Διάμετρος κυλίνδρων πιάτων εκτύπωσης | Φ100-Φ400mm |
| Μήκος εκτύπωσης | Απεριόριστος |
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων εκτύπωσης | Χρωματισμός |
|---|---|
| Μέγεθος κυλίνδρου εκτύπωσης | 2000-3100 mm |
| Χρώμα εκτύπωσης | 1-6 Χρώματα |
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0,1 mm |
| Σκληρότητα κυλίνδρων εκτύπωσης | HRC50-55 |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 200pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Εγκαταστάσεις κατασκευής |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Τύπος | Ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Όνομα προϊόντων | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων γραμμών παραγωγής ζαρωμένου χαρτονιού που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Χρήση | αυλακώνοντας και τεμαχίζοντας μηχανή, εκτύπωση flexo χαρτοκιβωτίων |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 50pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Τύπος πιάτων | Letterpress, πιάτο Flexo |
| Αυτόματος βαθμός | Ημι αυτόματος |
| Ταχύτητα σχεδίου | 200pcs/min |
|---|---|
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Τύπος | ζαρωμένο κιβώτιο χαρτοκιβωτίων που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 200pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 250pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Μέγεθος | προσαρμοσμένος |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |