| Πάχος πλάκας εκτύπωσης | 7,2 χλστ |
|---|---|
| Δυναμική ισορροπία κυλίνδρων εκτύπωσης | G6.3 |
| Όνομα | Κυματοειδές χαρτοκιβώτιο Flexo Εκτυπωτική μηχανή |
| Σκληρότητα κυλίνδρων εκτύπωσης | HRC50-55 |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 100-300m/min |
| Ακρίβεια εκτύπωσης | ±0.1mm |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων εκτύπωσης | Επιχρωμίωση |
| Δυναμική ισορροπία κυλίνδρων εκτύπωσης | G6.3 |
| Ακρίβεια ισορροπίας κυλίνδρων εκτύπωσης | ≤0.75mm |
| Πλάτος εκτύπωσης | 9001600mm |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 200pcs/min |
| Εφαρμογή | εκτυπωτής χαρτονιού/εκτυπωτής χαρτοκιβωτίων, εκτυπωτής χαρτονιού |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 200pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Τάση | 380V50HZ |
| Πάχος πλάκας εκτύπωσης | 7,2 χλστ |
|---|---|
| Χρώμα εκτύπωσης | 1-6 χρώματα |
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων εκτύπωσης | Επιχρωμίωση |
| Δυναμική ισορροπία κυλίνδρων εκτύπωσης | G6.3 |
| Ακρίβεια ισορροπίας κυλίνδρων εκτύπωσης | ≤0.75mm |
| Αξονικό Runout κυλίνδρων εκτύπωσης | ≤0.1mm |
|---|---|
| Πάχος πλάκας εκτύπωσης | 7,2 χλστ |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 100-300m/min |
| Μήκος κυλίνδρων εκτύπωσης | 20003100mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων εκτύπωσης | Επιχρωμίωση |
| Μήκος κυλίνδρων εκτύπωσης | 20003100mm |
|---|---|
| Χρώμα εκτύπωσης | 1-6 χρώματα |
| Αξονικό Runout κυλίνδρων εκτύπωσης | ≤0.1mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας κυλίνδρων εκτύπωσης | Επιχρωμίωση |
| Σκληρότητα κυλίνδρων εκτύπωσης | HRC50-55 |
| Printing Cylinder Balance Precision | ≤0.75mm |
|---|---|
| Printing Cylinder Hardness | HRC50-55 |
| Printing Cylinder Length | 2000-3100mm |
| Printing Plate Thickness | 7.2mm |
| Printing Plate Cylinder Diameter | Φ300-Φ530mm |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδίου | 250pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Μέγεθος | προσαρμοσμένος |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος |
| Λειτουργία | εκτύπωση και τεμαχισμός κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 200pcs/min |
| Εφαρμογή | κατασκευή κιβωτίων χαρτοκιβωτίων |
| Βασικά σημεία πώλησης | Εύκολη λειτουργία |
| Τετάρτη | 380V50Hz |