| Ονομασία | ενιαίο facer |
|---|---|
| Χρήση | Κατασκευή κυματισμού από χαρτόνι |
| Χρώμα | λευκό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| υλικό συσκευασίας | Πλαστικό, έγγραφο, ξύλο |
| Working power supply | 440v/3phase/50hz |
|---|---|
| Production Capacity | High-Capacity |
| Raw Material | Metal |
| Color | Customizable |
| Design Speed | 200m/min |
| Voltage | 380V/50HZ |
|---|---|
| Production Speed | High-Speed |
| Διάμετρος μεταφοράς χαρτιού | Μέγιστο Φ1500mm |
| Max loading weight for single side | 1500kg |
| Main roller diameter of paper shaft | Φ242mm |
| Control System | PLC |
|---|---|
| Power Supply | Electric |
| Overall Dimensions | 3.8x1.6x1.65m |
| Main roller diameter of paper shaft | Φ242mm |
| Working power supply | 440v/3phase/50hz |
| Ταχύτητα παραγωγής | Υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Working power supply | 440v/3phase/50hz |
| Paper carry diameter | Max Φ1500mm |
| Η κύρια διάμετρος κυλίνδρου του άξονα χαρτιού | Φ242 mm |
| Max loading weight for single side | 1500kg |
| Product Name | Electric Shaftless Mill Roll Stand |
|---|---|
| Δυνατότητα παραγωγής | υψηλής χωρητικότητας |
| Work Size | 1400/ 1600/ 1800/ 2000/ 2200/ 2500 |
| Power Supply | Electric |
| Η κύρια διάμετρος κυλίνδρου του άξονα χαρτιού | Φ242 mm |
| Μέγιστο μέγεθος χαρτονιού κοπής | 2400 χιλιοστά |
|---|---|
| Ελάχιστο μέγεθος χαρτονιού τροφής | 125 mm (διαχωρισμός μεταξύ δύο κυλίνδρων από καουτσούκ) |
| Μέγιστη ταχύτητα | 0-1200 στροφές/min (141m/min) |
| Ταχύτητα ρύθμισης λεπίδας | 500mm/min |
| Αριθμός του μαχαιριού | Σύμφωνα με την ανάγκη πελατών |
| Κλειδιά | μηχανή κατασκευής κυματοειδών φύλλων |
|---|---|
| Ταχύτητα | 60-100m/min |
| Υπόθεση | Νέο |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, εγκατάσταση τομέων, που αναθέτει και πο |
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Ονομασία του προϊόντος | NC Cutter Helical Knives Κυματοειδές χαρτόνι γραμμή παραγωγής 2200mm Πλάτος |
|---|---|
| Κατηγορία | Μηχάνημα ελικοειδών μαχαιριών NC Cutter |
| Πραγματικό πλάτος | 2200 mm |
| Κατεύθυνση λειτουργίας | αριστερά ή δεξιά |
| Υψηλότερη ταχύτητα μηχανήματος | 100m/min |
| Ονομασία του προϊόντος | Γραμμή παραγωγής διπλού NC Cutter Helical Knives κυματοειδές χαρτόνι |
|---|---|
| Κατηγορία | Μηχανήματα κοπής NC |
| πλάτος εργασίας | 2200 mm |
| Οικονομική ταχύτητα | 180~230m/min |
| Μέγιστη. μήκος κοπής | 9999 χλστ |